Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsa ha valakinek szinte...

Furcsa ha valakinek szinte csak ellenkező nemű barátai vannak? Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

2019. júl. 12. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek furcsálják és kombinálnak egyből az ilyennél. Én nő vagyok de utálom a nőket az a pár amelyik 'barátom' se mondanám igaz barátságnak. Mindig a rivalizálás megy meg az irigykedés. Szívesebben barátkozom férfiakkal de sajnos abból meg szinte mindig az van hogy többet akartak. Szóval ez egy nehéz kérdés amit ezer féle szempontból lehetne vizsgálni :D
2019. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem jó dolog az ilyen.
2019. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 he84 ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem furcsa kérdező, ugyanis vannak olyan emberek is, akik jobban kijönnek az ellenkező nemű emberekkel általában. Ez én nálam is így van, de ennek ellenére akadt 1-2 nő barátom is.


Ne haragudj 1-es válaszoló, de némiképp tévedsz. Nem minden férfi és nem mindig akart többet, csak mert a barátaid. Ez csak akkor van, ha vonzódnak hozzád legalább minimális szinten. Ezt persze nem lehet előre tudni, ám ahol nincs semmi vonzalom a férfi részéről, ott szinte tuti, hogy nem akarna többet. Ez részben saját tapasztalat. Lehet hogy te olyan férfiakat fogtál eddig ki, akik többet akarnak, ám ez nem azt jelenti, hogy akkor minden férfi ilyen.

2019. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem furcsa, nem az alapján választom meg a barátaimat, hogy férfi vagy nő. Van egy határ, amin nem szabad túlmenni, azon kívül semmi probléma nincs vele.
2019. júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem rossz dolog ez,de nekem kicsit furcsa.

Ha valaki nem jön ki a saját nemébe tartozókkal,az belőlem visszás érzéseket vált ki.

2019. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
A nők csapnivaló barátok ezért ha én nő lennék, akkor is csak pasikkal barátkoznék.
2019. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
16%
#6-nak adok igazat, tényleg azok, ezért is barátkozok kiskorom óta fiúkkal. Szerintem nincs vele semmi probléma.
2019. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 he84 ***** válasza:
Azért általánosítani nem kéne, mert nem minden nő rossz barát. Ha így lenne, akkor sok férfi nő barátság nem létezne. Részben saját tapasztalatból mondom. És nem arról beszélek, amikor idővel a másik többet akarna, hanem attól függetlenül.
2019. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is csapnivaló barátok a nők! Nekem két fiú barátom, és egy lány barátom van. A lány barátom meg én cseppet sem olyan mint a többi làny, ilyen kis különcök vagyunk. Szeretünk beszélgetni, igyekszünk minnél nyugodtabbak lenni a többiekkel, és ha a fiú haverjaink hülyéskednek, akkor nem félünk egyet behúzni nekik. Jó, még fiatal vagyok, de miközben tök chillesen elbeszélgetek a barátnőmmel, aközben ha a fiú haverjaimmal vagyok, ketté tudom röhögni magam. Tehát ilyen jó
2021. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!