Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért harapdál/karmol, csípked...

Miért harapdál/karmol, csípked meg engem a csaj barátom ha beszólok neki vagy csak úgy szimplán?

Figyelt kérdés
Elég gyakori a dolog sajnos. Nem vagyunk együtt,neki van párja meg minden. De amikor egy kicsit leoltom (viccből) akkor elkezdi ezeket az idegesítő dolgokat csinálni és nem vágom miért. Utóbbi időben a barátnője is elkezdte (nemrég 3-an voltunk) de viszont szexuális érdeklődésnek semmi jelét nem mutatja. Szóval tanácstalan vagyok. Szimplán érdekel az oka. 23/F

2019. júl. 13. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha legközelebb megharapna, akkor ne legyél rest és mond neki hogy 40 centivel lejjebb harapdáljon, ha már ilyen harapós kedvében van.

Aztán figyeld a reakciót :)

2019. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszett.
2019. júl. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyogyós 🤔
2019. júl. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesít,akkor azért érdemes rászólni,nem pedig ráhagyni.


Nekem egy közeli rokonom csípkedett mindig,remélhetőleg kedvességből.Aztân leszokott róla mikor már túl idősek voltunk.Viszont a batrátnőit is csípkedte...

Lehet a haverod is azt hiszi ez jó,bár ha most beszállt harmadiknak a barátnője,az meg majmolás,vagy a csaj mondta neki,hogy ó is csinálja.Én azért elgondolkodnék azon is hátha tetszel neki,és nem e esetleg így adja tudtodra.Az hogy van barátja,ezt nem zárja ki.Ráadásul szexuális irányù érdeklődését azért el tudja nyomni,ha nem akarja,hogy fény derüljön az érzéseire.Viszont így hozzád tud érni.

Persze első körben csak kedvesség.Te meg szój rá,hogy fejezze be.

2019. júl. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Mert egy h lye p csa.

Adsz neki egy sallert aztán jónapot

2019. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Szólj neki hogy fejezze be mert idegesít téged. Gondolom meg fog sértődni, szrd le. Majd megbékél
2019. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

viszont szexuális érdeklődésnek semmi jelét nem mutatja.

Dehogynem! Harapdál/karmol, csípked.

2019. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miáuu
2019. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :) szóltam neki emiatt és valóban megsértődött xD azt mondta "bocsánat hogy élek akkor már majd meg se ölellek mert már azt se lesz szabad?" De talán felfogta
2019. júl. 15. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Rád van indulva, de nem meri kimutatni.
2020. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!