Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Közbeavatkozzak, vagy sem?

Közbeavatkozzak, vagy sem?

Figyelt kérdés
A tesóm 27 megismerkedett egy 26 éves fiúval társkeresőn. A tesómnak nem az esete a fiú, és csak kihasználja őt, és minősithetetelenül undorítóan vánik vele. Kb. mint a kapcaronggyal, meg össze-vissza hazudozik neki, és más pasikkal flörtölget a jelenlétében. A srácon látszik, hogy szereti a tesómat, és gyakorlatilag megtesz mindent neki, tűri a f.@.s.z.-ságait. (Elnézést, de iszonyat kiborít az ilyen, akkor is ha testvéremről can szó...)Tesóm nem küldi el, inkább gyötri tovább.Szóval a fenti kérdés adott. Itt arra gondoltam beszélek a fiúval, mert a tesómmal már megtettem. 35/N

2019. júl. 13. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szolj bele legalabbis en nem tennem. Ő dolga
2019. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos nehéz melegként ismerkedni. A tesód azt hiheti, hogy vagy egy ilyen kapcsolat, vagy semmi. Finoman elmondhatod neki, hogy jobbat érdemel, de nem hiszem, hogy ez segít. A másikkal hiába beszélsz, csak azt éred el, hogy a tesód megharagszik.

Inkább legyél mellette és segítsd.

2019. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja félreértettem bocs.
2019. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért is avatkoznál mások életébe?
2019. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" ...és más pasikkal flörtölget a jelenlétében."

A tesód pasija más pasikkal flörtölget?

2019. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem. A húgom flörtölget más pasikkal.
2019. júl. 17. 06:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Sem!
2019. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!