Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol keressek barátokat interne...

Hol keressek barátokat interneten? 16/l

Figyelt kérdés

Régen itt is lehetett gyakorin, de már az ilyen jellegű kérdéseket törlik.

Tehát hol tudnám kiírni, hogy kb mik az érdeklődési köreim, hogy nézek ki, kicsit magamról, stb? És akinek felkelti az érdeklődését, azzal beszélgetnék.

Van ilyesmi oldal?



2019. júl. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod kiírni a kinézeted?? O.o
2019. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kinézetem azért gondoltam, hogy le kéne írnom, mert nem vagyok egy nagy szépség, hátha ez számít valamit.:)
2019. júl. 20. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Instán és Facebookon vannak ilyen ibff kereső csoportok/oldalak, esetleg egy olyannal megpróbálkozhatnál ha találsz olyat ami szimpatikus. Az egyetlen probléma ezzel, hogy általában a kicsit fiatalabb korosztály van jelen ott, általában 12-13 évesek. (De már láttam 15-16 éveseket is ilyen oldalakon, szóval vannak, csak lényegesen kevesebben)

Emellett ha van bármi olyan dolog amit szeretsz, akár filmek vagy játékok stb. sok Facebook csoportban találsz hasonló érdeklődési körű embereket, ott is tudsz barátkozni szerintem.

Meg van az Amino nevű alkalmazás, ott különböző témájú csoportokba csatlakozhatsz és ott is tudsz barátkozni.

2019. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Hol keressél barátokat? Ne az interneten.
2019. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!