Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon feladtam az életet?

Vajon feladtam az életet?

Figyelt kérdés
Nem szerelmi bánat. Semmi ilyenről szó nincs. Egyszerűen mintha megtaláltam volna magamban a nyugalmat. Nem félek a haláltól. Ha nincs utána semmi, akkor ez van. Ha van, akkor akinek döntenie kell majd dönt. Vannak céljaim, meg szeretném valósítani őket, de ha nem sikerül hát nem sikerül. Őszintén nekem 8, hogy élek vagy sem. Tudom a szeretteim... 1* így is úgy is bekövetkezim

2019. júl. 24. 12:57
 1/3 A kérdező kommentje:

Helyes írásért bocsi. Utolsó mondat:

Tudom a szeretteim... De 1*....

2019. júl. 24. 13:00
 2/3 anonim válasza:
100%
Egy mondat : Soha ne add fel ! Nekem is volt ilyen korszakom vagy lehet rosszabb is .. Igazából szerintem menj a céljaidért amíg el nem éred őket ! Nagyon nagyon sok dolog van amiért van értelme élned ! Fel a fejjel ,biztosan nincs még minden veszve . Kitartást !
2019. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem adtad fel, csak bölcsebb lettél.
2019. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!