Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, ami miatt megérheti...

Mi az, ami miatt megérheti aránylag fiatalként nehéz egyetemet csinálni, emiatt kb 3,5 évig kihelyezni magunkat az életből?

Figyelt kérdés

Sport semennyi, alvás egészségtelenül kevés, barátokkal tali igen ritkán.

Ez megérheti valamiért?


2019. júl. 27. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nehéz szakra jártam, de a barátokkal való találkozás, hétvégi 9-ig alvás, heti min 1x szórakozás.mindig belefért. Felesleges is ezeket megvonni, nsm leszel.jobb tőle
2019. júl. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nemcsak a vigszákra kellett tanulnod? Nekem ez olyan lenne, ahol nemcsak, hanem kb minden nap kellene.

Munka melletti suli volt Neked is, igaz?

2019. júl. 27. 09:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Van aki különösebb erőfeszítés nélkül megcsinál egy komoly szakot, unokatesóm meg már azon volt hogy majdnem ott hagyja, és még dilidokihoz is járt emiatt. Nem járt nagyon sehova, ha nappal tudott aludni akkor éjszaka járt az agya.


Ez is azt mutatja nem mindenkinek való egy-egy szakirány, Ő is csak elvárás miatt kezdett bele.

Irány áron amit írsz, inkább egy szakma, és utána munka.

2019. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a vizsgákra. Minden tantárgyból félévenként minimum 2, de inkább 3 ZH volt, annak sikereses teljesítése utan lehetet csak vizsgára menni. Ott volt meg3 egy beugró, ha az is megvolt, mehettél vizsgázni. De attól nem kell egesz nap otthon ülni, ugy sem fogsz többet tudni
2019. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát a kényelmes èlet,a kènyelmes munkakörülmènyek,a klímás irodai munka,a rugalmassàg,jah ès a folyamatos karrier lehetősèg meg magas fizu.


Èn ìgy tettem se buli,se baràtok.

Csak egyetem plusz meló plusz angol plusz edzès ès tanulàs.


26 èves koromig nem èletem semmit mert ebbe tettem bele mindent.

2019. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó, csak ez a terület érdekel, már 1 éve tanulom magamtól (tehát a fentiek már 1 éve igazak), OKJ-papírom is lesz belőle, de akkor lenne igazán értelme, ha szakirányú diplomát is kapnék.
2019. júl. 27. 09:24
 7/13 anonim ***** válasza:
jah és nem dolgoztam mellette, nappali képzésre jártam, kötelező gyakorlataim voltak, minsen félévben több, csak -nyáron dolgoztam, egyébként volt ösztöndíjam.
2019. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én kb 31 lennék, tehát életem felén túl...
2019. júl. 27. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Dolgozz mellette.

Ùgy èrdemes,èn majd az MSc-t meg MBAt-t is akarok vègezni melò mellett persze.

2019. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Félreértitek, nekem ez heti 40 órás munka melletti levelezői lenne.
2019. júl. 27. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!