Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire baj az ha valaki...

Mennyire baj az ha valaki fiatalként olyan dolgokat csinál szabadidejében, amiket más emberek nem nagyon szoktak?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokat értve ezalatt amivel nem okoz kárt másoknak, csak pusztán más embereknek nem lenne erre kedve meg ideje, neki meg bőven van
2017. aug. 15. 13:56
 1/6 anonim válasza:
Mondj egy példát.
2017. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bejárni egy várost úgy ahogy van az egészet, olyan részeit is ami nem turistáskodásra való
2017. aug. 15. 14:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyalog, sétálgatva
2017. aug. 15. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem baj. Miért lenne az?
2017. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szive joga, hogy mit csinal a szabadidejeben. En tamogatom az otletet, legalabb nem otthon ul a negy fal kozott.
2017. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl szoktam ezt csinálni. Fogok egy térképet, és bicajjal próbálom sorban az összes utcát bejárni. Vagy középkori fegyvereket csinálok hobbiból, ami szintén nem egy gyakori hobbi. Szóval nem baj, bár én akkor is azt csinálnám, amihez kedvem van, ha baj lenne.
2017. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!