Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megutaltam az olvasast?

Megutaltam az olvasast?

Figyelt kérdés
Egesz gyerekkoromtol kezdve imadtam olvasni, akar naponta 1-2 konyvet is kivegeztem, ha ugy adodott. Viszont mostanaban elegge elhanyagoltam, es mar egyatalan nem erdekel. A kedvenc konyveim is kb. 5 percig kotik le a figyelmem, utana megint honapokig nincs kedvem semmihez sem. Idokozben volt egy enyhe depressziom is, nem tudom, ez mennyir szamit. Hogyan valtoztathatnek ezen? Nagyon szeretnek visszaterni a regi kerekvagasba.:D
2019. júl. 28. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen időszakaim, elkezdek három könyvet is olvasni, de nem kötnek le. Nem szabad rástresszelni, annál rosszabb lesz. :) Volt olyan is, hogy egy év alatt olvastam el tíz könyvet, mert annyira nem volt hangulatom hozzá. Csinálj valami mást, ami leköt, hátha idővel újra megjön a kedved az olvasáshoz.:)
2019. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, de egy rossz emlék miatt hagytam abba. Most a sportolás, zenélés, rajzolás való hozzám.
2019. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!