Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Megutáltam a...

Mit tegyek? Megutáltam a legjobb barátnőmet

Figyelt kérdés
Nagyon megutáltam a legjobb barátnőmet. Nagyon idegesít szarik mindenre és mindenkire bunkó és nem érti ha elmegyek tőle vagy nem szólok hozzá. Más szülők elött káromkodik mondom neki hogy legalább szülök előtt ne káromkodj erre ő "leszarom". Mindent leszar már már nagyon idegesítően. Mit tegyek mit mondjak neki? Mert ő szeret engem de én már nagyon utálom.
2017. máj. 18. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A szeretet nem gerjed haragra.
2017. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem érted már a bunkósága meg a leszarom stílusa az agyamra megy. Meg elkezdi hogy ugye én a Deákba akarok menni és hogy jaj tuti nem vesznek fel.
2017. máj. 18. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod, hogy a barátod maradjon, akkor beszéld meg vele nyíltan, hogy mi baja van, és, hogy zavar ahogy viselkedik. Ha nem tetszik neki, így járt, keress más barátokat. Persze ha úgy érzed valami komoly probléma miatt viselkedik így, akkor legalább te ne pártolj el tőle.
2017. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megbeszélhetnéd vele, hogy miért viselkedik így. Valószínűleg van mögötte valami, hogy ilyen lett.

De talán jobb is ha nem barátkozol vele. Egy barát nem csak akkor barát, ha megfelel az elvárásaidnak, hanem akkor is ha esetleg valamiért rossz irányba változik. Te pedig ,,megutálod", ahelyett, hogy esetleg segítenél neki. Ilyen ,,barát", mint te nekem biztos nem kéne.

2017. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem érted hogy fa**fej velem meg nem mondd el semmit.
2017. máj. 19. 06:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves kérdező te már eldöntötted mit teszel :) Ha már nem akarod erőltetni, akkor hagyd magára. Lehet később megnyugszik.
2017. máj. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted(de írtad,hogy utálod,látom), akkor elfogadod őt úgy, ahogy ő téged. De ha mostanában lett ilyen bunkó, és előtte normálisabb volt, akkor beszélj vele erről. Egy barátságban fontos az őszinteség. :)
2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt de eddig nem vitte ennyire túlzásba
2017. máj. 19. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!