Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan/honnan tudnék segítsége...

Hogyan/honnan tudnék segítséget kapni? 17/L

Figyelt kérdés

Úgy nagyonrég óta érzem magam rossz kedvűnek, és, ha olykor-olykor vidám hangulatom is van, a tudatomban akkoris előtör a kétségbeesés, fájdalom, szomorúság. Most viszont -9 napja- azt érzem, mintha széthullanék, mintha kirantották volna alólam a szőnyeget, mintha a világ darabjaira hullt volna, és én egyre halványodnék a semmiben. Üresnek érzem magam, és megis ezernyi gknsolat támad rám, belém marnak, harapnak, csüngnek rajtam, mint piócák. És úgy érzem, mkntha kezdenék megőrülni. Kell a társaság, és mégsem. Kell nekem a gondoskodás és mégsem érzem jól magam, ha észreveszik ezt rajtam, és megkérdezik, hogy mi bajom...

Anyukámnak már mondtam, hogy a suliorvos és az öfő és a némettanárom is mondta, hogy fel kellene keresnem egy pszichológust, anyukám kinevetett, és azt mondta hülyeség. Nem tudom, mit tegyek!meg akarlk változni, elkezdtem sportolni, próbálok ismerkedni (fiúkkal)... de hatástalan, ugyanúgy szenvedek a hét napjainak terhei alatt. Még álmomban is kísért ez a nyomorult valóság!



2019. júl. 28. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus/pszichiáter
2019. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérd kezdésnek olyan felnőtt segítségét, akiben megbízol, beszélgess vele.

Anyukád valszegnincs jó véleménnyel a pszichiátriáról, pszichológusokról, ezéret a reakcíója, ettől még nem ártana neked szakember.

Apukádhoz nem tudsz foredulni?

2019. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, az a baj, hogy nagyon vallásos (én ateista vagyok), és ő csak imádkozna értem...
2019. júl. 28. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg iskolapszihológus? Nincs a sulitokban?
2019. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jarj egyesuletbe sportolni. Az jol lefoglal es van tarsasag. Meg baratsagokat is talalhatsz.
2019. júl. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Járok egyesületbe sportolni. És pluszba meg el is kezdtem.
2019. júl. 29. 03:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Az iskolapszichológus jó lesz, de addig van egy hónap még. Bár akkor úgyis dolgozni fogol, esetlege ltereli majd a figyelmemet.
2019. júl. 29. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!