Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tesz titeket boldoggá?

Mi tesz titeket boldoggá?

Figyelt kérdés

Meg szeretném változtatni az életemet. Nem akarok folyton otthon megkeseredetten szenvedni, stb. Gondoltam változtatok pár dolgon. Pl elkezdtem sportolni, célokat tűzök ki, pl nem beszélek csúnyán, több vizet fogyasztok, stb stb.

És ahogy ezeket az apró dolgokat próbálom abszolvalni, keresem a kérdésre a választ, hogy mi tesz engem boldoggá úgy igazán. És nem tudom. Nem találtam rá választ. Mi az aminek igazán örülnék vagy boldoggá tenne. (nyilván, ha szerelembe esnék vagy gyerekeim lennének, azok boldoggá tennének de szerintem elsődleges sorban az embernek egyedül is fontos, hogy megtalálja a boldogságát.) ti tudjátok számotokra mi az? Ha igen, hogy jöttetek rá? Először azt hittem a munkám az számomra, de korántsem vagyok vele kapcsolatban olyan szenvedelyes, csak érdekesnek talalom/kedvelem



2019. júl. 31. 00:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Tanulj asszertivitást!

Rendbeteszi a belső kommunikációdat, és választ kapsz magadtól minden kérdésedre.

2019. júl. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Mit tanuljon???

Agresszìvitást?

2021. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vègre egy èrtelmes ember, okos kèrdèssel, gondolatokkal👍

Azt hiszem az a legjobb mòdszer, ha megkèrdezed magadtòl, mit is szeretnèk elèrni, milyen èletem is lesz a jövőben!? Minden reggel ezzel kelj, majd este ezzel feküdj.Kèpzeld el, ès örülj, hogy meg fogod valòsìtani a cèljaid!Örömmel teszed majd, ami ahhoz kell, hogy boldog lègy!Ès merj nagyokat álmodni🍀

2021. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!