Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írtam a kérdést, de a következő helyzet áll fenn.

Jelenleg álláskereső vagyok.

A mai nap folyamán, kaptam egy levelet a kormányhivataltól, (közvetítő lapot), miszerint xy, állásra keresnek alkalmazottat.

Jövő hét péntekig kell ki tölteni és vissza juttatni a hivatalba.

Nos, én jövő héten megyek felvételizni egy céghez és nagy valószínűséggel ott fogok dolgozni.

Háromszor hívtam a lapon lévő számot, negyedszerre hívott vissza a hölgy, és mondtam neki, hogy kaptam egy levelet a kormány hivataltól...

Valamiért azt mondtam neki, hogy a munka nem aktuális, mert lenne más, mi a teendő, hogy ki tudna e úgy tölteni, hogy ne töröljenek a nyilvántartásból.

Azt mondta, ez az ön problémája és rám csapta a telefont.

Nem merem ötödször felhívni, de valahogy vissza kell juttatni a papírom.

Mit tudok tenni?

Vagy ha sikerül a fent említett munka, és rendesen szerződés, minden, semmi teendőm?


2019. júl. 31. 14:14
 1/9 TR75 ***** válasza:
Kitöltöd és elküldöd. Ha felvettek egy másik helyre, akkor jelzed, hogy találtál munkát és kész.
2019. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De neki kellene nem nekem :( a hölgy azt mondta ha engem nem érdekel rá írja nem fogadtam el és rám csapta esélyem sem volt találkozót, megbeszélést beszélni vele.
2019. júl. 31. 14:55
 3/9 TR75 ***** válasza:
Ha jövő hét péntek a határidő, akkor addig elküldöd a papírt a kormányhivatalnak. Közben intézheted a dolgokat az említett cégnél, valószínűleg 1-2 hétig amúgy is ellesznek a kormányhivatalban. Közben nyilván kiderül, hogy alkalmaznak-e a kiszemelt cégnél. Ha igen, akkor bejelented a kormányhivatalban, hogy felvettek, és viszlát.
2019. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akihez ki közvetìtettek, újra hívjam? Én hívtam ugye háromszor is, de nem vette fel és amikor fel hívott és ezeket mondtam neki, esélyem sem volt megbeszélni mi. Legyen, mert rám csapta a telefont.

Csak ő töltheti ki ezt a lapot és ki töltve kell jövő péntekig vissza vinni.

Hétfőn tudok jelentkezni ahhoz a céghez, amit "kinéztem.

Ne haragudjatok, ha értetlennek tűnök, de nagyon meg vagyok ijedve.

2019. júl. 31. 16:18
 5/9 TR75 ***** válasza:

Ja, ha nem te töltöd ki a papírt, hanem az a cég, ahová kiközvetítettek, akkor menj el oda, mondd el, hogy mi az ábra (ha gondolod) és írasd meg velük a papírost, vidd el a kormányhivatalba.

Te attól még kereshetsz munkát, hogy valamit találtak neked. Ezen nem kell idegeskedned.

2019. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak előtte fel kell hívnom a nőt, hogy mikor menjek és hova.. Csak telefonszam van meg cím.

De semmi cég név, csak az hogy egy eladói munka.

2019. júl. 31. 16:42
 7/9 TR75 ***** válasza:

Akkor felhívod őket, egyeztetsz egy időpontot, megjelensz és letudjátok a papírmunkát.

Mondjuk az nem túl bizalomgerjesztő, hogy semmi cégnév nincs. De a cím alapján utána tudsz nézni.

2019. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak a neve, lakcime? Van. (azért gondolom, hogy lakcim lehet, mert isnerem az utcát és ez valami panelhaz, mert oda vitt a Google maps.(foglalkoztató)

A nő neve és telefonszama volt még.

2019. júl. 31. 17:51
 9/9 TR75 ***** válasza:
A cég székhelye és telephelye különbözhet. Hívd fel őket és beszéld meg velük, hogy mi az ábra.
2019. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!