Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány óra alatt forr be az...

Hány óra alatt forr be az orrpiercing helye, ha kiveszem?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
500-800
2019. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez több dologtól is függ, elsősorban attól, hogy mennyi ideje van az orrodban, miután kiveszed.
2019. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lyukasztás után egy órával kiveszed, talán összeforr pár nap alatt végleg. De ha már gyógyult, régebbi lyuk, akkor valószínűleg soha. Ahogy az is csak mendemonda, hogy ha valaki soká nem hord fülbevalot, akkor beforr a lyuk.
2019. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mendemonda? Oh, akkor biztos velem van a baj, hogy 4 lyuk is forrt már össze a fülemben pár év alatt és ha nem hordok hónapokig fülbevalót, akkor már érezhetően nehezebben megy bele az ékszer.

Hát. Ma is tanultam valamit. Milyen orvoshoz kell mennem ezzel a rendellenességgel?


Kérdező: valóban számít, mikori az a lyuk. Ha már régi, pár óra nem fog számítani. Bár az a kérdés, hogy min aggódsz? Hogy beforr e valaha, vagy hogy ha pár órán át kiveszed, lesz e következménye?

2019. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem szinte mind egy mind egy mikor veszem ki a számból a pierceinget egy fél óra és nem tudom vissza rakni. A fülembe évek utàn sem forrt be a lyuk.

Változó szerintem, no meg emberfüggő is.

2019. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%

Ne viccelj már, kérdező!


Ha valaki évekig nem hord fülbevalót, még annak sem forr be a füle!!


Mindig megmarad a helye....

2019. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Kívül igen. Belül nem. Akinek baba korában szúrták ki a fülét, az tényleg megmarad. Állítólag. De nekem egyszer gyerekként tették, pár évig hordtam is fülbevalót, aztán ki kellett venni allergia miatt. Évekig nem volt benne fülbevaló. Benőtt. A helye megvan, de nem tudok beletenni semmit, új lyukat kellett szúrni. Ez a helyzet a két plusz lyukkal is, amit a jobb fülembe szúrattam a normál fülbevaló mögé. Ott se járt évek óta semmi és csak a heg van meg, lyuk nincs.

Embere és szervezete válogatja szerintem.

Légyszi ne nézzétek már hülyének az embert, ha egyszer valós tapasztalata van.

2019. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!