Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme egészségesen...

Van értelme egészségesen élni, ha egyszer így is úgy is mindenki meghal?

Figyelt kérdés

Manapság nagyon trendi lett ez az egészséges biznisz,kaja,kozmetikai termékek,minden csak bio lehet,stb.,stb.Edzőtermek halommal,mert mozogni kell.Megnézni a kaják összetételét E szám alapján.Káros ez,káros az.

Szóval minek is kell egészségesen élni,amikor ezt szinte lehetetlen megoldani,mert már mindenben van elméletileg káros anyag a földből kikerülve.

Ha így is úgy is meghal mindenki,minek erőlködni ezzel az egészséges életmóddal ? Nem tök mindegy ? 500 év múlva azt se fogják tudni mi kik voltunk egyáltalán,mit csináltunk.


2019. aug. 3. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegy, hogy milyen minőségben éljük le az életünket.
2019. aug. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Metionin ***** válasza:
81%
Elsőnél a pont, ugyanezt akartam írni.
2019. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
igen mert nem mindegy hogy meghalsz 50 evesen betegen idejekorán a szar életmód miatt vagy látod az unokáidat felnöni és egészséges vagy
2019. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy szeretnék minél tovább élni, de csak úgy, ha nagyjából egészséges is vagyok végig. Ne érts félre, én sem töltöm minden percemet olyasmivel amiket felsoroltál, de mérsékelten szerintem mindenkinek oda kéne figyelni legalább saját magára, hiszen (legalábbis szerintem) ahogy mondják, az egészség az első, minden más utána következik.
2019. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem van,sokkal jobb lesz később is a közérzeted,sportolni is nagyon jó szórakozás igaz csak mértékkel, hidd el ha most teszel az egészségedért később sokkal jobb lesz, hogy miért? Mert sokan már nagyon fiatalon le robbanak és el híznak, idõsen meg már alig bírnak mozogni, örülnek neki a el tudnak menni a wc ig.

21F

2019. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Halál nélkül értéktelen lenne az élet
2019. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Nincs.
2019. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a probléma, hogy nem élsz 80 éves korodig, hanem az a szenvedés/betegség, amit 60 éves korodtól 65 éves korodig szenvedsz végig.

Egyébként meg az egészséges életmód lényege nem feltétlen az, hogy sokáig élj, hanem hogy magasabb életminőségen élj (több energiád lesz, mozogsz, sportolsz, utazol, még akár 70-80 évesen is).

2019. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz ideje korán meghalni vagy valami betegség szövődményeivel élni, akkor érdemes odafigyelni az egészségedre!


Engem sem érdekelt az egészséges életmód egészen addig, amíg nem diagnosztizáltak egy krónikus betegséggel. Most meg másra sem tudok gondolni, mint hogy odafigyeljek az egészségemre, de hiába, mert sajnos a betegség természetéből adódóan folyamatosan romlik az állapotom, és már mindenféle szövődményei vannak, amik megkeserítik a mindennapjaimat, pedig még csak 30 éves vagyok. Többet látogatom a klinikát, mint mások a szórakozóhelyeket, és túlzás nélkül mondhatom, hogy gyakrabban látom az orvosaimat, mint a szeretteimet.


Ha választhatnék, hogy visszakapom az egészségem, de csak 5 évet élek, vagy ezzel a betegséggel kell leélnem még 20-30 évet, akkor tuti, hogy az egészséget választanám! Jó lenne akárcsak 1 napot is megélni felelőtlenül úgy még egyszer, hogy nem kell napi 24 órában odafigyelnem magamra.

2019. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert csak addig van értelme élni, amíg az ember egészséges.


Ha egészség nincs, akkor az már fél halál.

2019. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!