Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a sportolok...

Miért van az hogy a sportolok nagy része beképzelt?

Figyelt kérdés

Akármilyen eredményt ér el, vagy ha el se ér, akkor is olyan nagyra tartja magát, hogy ő milyen kemény sportot űz, illetve ha az ember megkérdőjelez akármit tőle a sportágával kapcsolatban egyből azzal védekezik, hogy csináld utána.


Félre ne értsetek, én is fontosnak tartom a sportot, rendszeres testmozgást, de a nagyképűséget a semmire azt el nem viselhetem. Arról nem tehetek, hogy nem erre orientálodtam, hanem a mérnökség felé.


2019. aug. 3. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Én ezt csak bizonyos sportágaknál vettem észre, pl a testépítőknél, focistáknál, kéziseknél (ott főleg a lányoknál), lovasoknál, utóbbit én is űztem 4 évig, de volt olyan, aki már egy hónap után annyira el volt telve magától, hogy eszméletlen. Ezzel szemben több komoly teniszest, vizilabdást, úszót, táncost ismerek, de rájuk feleannyira sem jellemző a nagyképűség.

Ui: természetesen ezek csak a saját élményeim, ettől még nem állítom, hogy pl minden focista beképzelt

2019. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sportoló de szerintem ott amolyan elvárás hogy legyenek beképzeltek. És gyakran tapasztalom hogy azokat nagyon lenézik akik nem sportolók hanem esetleg más hobbijuk van.
2019. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Te hallod is magadat vagy csak írod ezt a sok butaságot???

HA elérsz valami eredményt akkor te arra nem vagy büszke?

Ha olimpiai 3. vagyok ne örüljek? Ne mondjam el senkinek? ki az a barom aki titkolja, hogy milyen ügyes? Igen, csináld utána teljesen jogos. Tudod mennyi meló van benne egy-egy verseny előtt? napi 4 óra edzés akár heti 5x és most erős példa volt de ha a Soproni kupán 26. leszek akkor is örülök mert egy visszajelzés és lehet jövőre 22. leszek és fejlődtem ÉS erre BÜSZKE VAGYOK! Úristen nem értelek komolyan annyira logikátlan vagy. Tipikus mérnök amúgy a legtöbb mérnök az. Ki is rakok egy kérdést miért minden mérnök ilyen...


Ha mérnök akarsz lenni nem tölt el boldogsággal és nem vagy arra büszke, hogy egy makett házat összeraktál? Vagy megterveztél valamit? (full egyedül nyilván)

2019. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hármas, szívemből szóltál ❤️
2019. aug. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a jogos büszkeség és mások lenézése között van ám különbség...
2019. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#3 az értő olvasást ajánlom figyelmedbe
2019. aug. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#3 hát egy mérnök nem makett házakat építget mint egy óvodás......


Ez, hogy egy noname versenyen elérsz egy semmit mondó eredményt, mit mondjak, semmiség? Mint ahogy látod, ennyi munkával se vagy elég jó hogy dobogóra állj.

2019. aug. 4. 08:30
 8/8 anonim válasza:
Tényleg vannak nagyon beképzelt sportolók de aki elért nagyon sok mindent a saját sportágában arra nem mondanám hogy beképzelt szerintem a focisták nagyon azok aztá semmi nem értek el
2019. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!