Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önelégült és beképzelt vagyok? :O

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önelégült és beképzelt vagyok? :O

Figyelt kérdés
A környezetem szerint csúnya fiú vagyok, de ha a tükörbe nézek akkor magamban azt mondom, hogy igen, ez vagyok én, nem akarok másmilyen lenni én így pont jó vagyok. Ez ugye nem beképzeltség mert nagyon Félek attól hogy beképzelt arrogáns ember legyek.
2016. jún. 8. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunkat elfogadni nem önelégültség. Magunkat mások fölé helyezni az.
2016. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tukor az 5x jobb kepet mutat magadrol mint amilyen vagy :) en lefotoztam magam es hozza tettem amit a tukor mutat hat szinte mas volt az arom. En is szepnek tartottam magam a tukorbe aztan pofara estem :D
2016. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Akkor próbáld meg a tükröt természetes fényben, amikor egy ismerősöm előadta milyennek látja úgy magát, erőlködnöm kellett, hogy ne röhögjek... :D Idétlen fotót mindenkiről lehet csinálni, meg kell találni azt a szöget, ahogy normálisan nézel ki. Lehet először 50 képből lesz 1 jó, de majd belejössz.


Nem vagy sem beképzelt, önmagában emiatt sem önelégült. Nyilván olyan emberek szólnak be, akik nincsenek magukkal kibékülve, és így próbálnak lehúzni a saját szintjükre. Hagyd őket figyelmen kívül! Legyél rá büszke, hogy te el tudod fogadni a külsőd, ez maradjon is így, de ha valami változással jobban éreznéd magad, akkor hajrá. Pozitív dolog, hogy jól érzed magad úgy ahogy vagy, de kell lennie célodnak és biztos vagyok benne, hogy vannak még olyan dolgok, amiket nem ismersz, de érdekesnek találnád. 17/L

2016. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem is sokan rondáztak már le, én mégis helyes srácnak tartom magam, voltam is már több csajjal, ennyit erről
2016. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!