Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem meg ilyen nehezen...

Csak nekem meg ilyen nehezen az ismerkedés? 20L/Bi

Figyelt kérdés
Már kb 2 éve ismerkedem társkeresőoldalon de valahogy nem megy, nagyon nehezen veszem rá magam, hogy ráírjak valakire. Nem nagyon tudom hogy kezdjem el a beszélgetést, ha meg elkezdem akkor nem tudom mit írjak vissza és igy kb 2 mondatnál megáll az egész. So help ne pls. :D

2019. aug. 4. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem csak neked, sok más embernek is nehezen megy. Miben segítsünk? Keressünk neked társat? Férfit vagy nőt parancsolsz?
2019. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ez 2 embertől függ. Ha olyanra írsz rá, akivel nincs közös hangnem, téma illetve ő nem tesz semmit,fektet bele energiát az ismerkedésbe akkor persze hogy erőltetett lesz az egész. :D ami jön, amit érzel azt írd. :) 22/F
2019. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
De cukorborsó vagy! Aki majd rád talál, az kincset talál. :)
2019. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Próbálj érzésből írni.

Nézz magadba,.miért szeretnél valakire ráírni?

Tetszik amit látsz belőle fotó, és leírás alapján, ezért ennél jobban megszeretnéd ismerni.

Utána ha van önismereted, a személyiségedről írkáltok ahogy jön.

2019. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló.: Ha jól gondolom ez az oldal azért van hogy kérdezzek amire az emberek válaszolnak, ilyen kérdést nem nagyon találtam ezért ugy gondoltam akkor irok en egy ilyet. Eleg szomoru lehetsz hogy másokat oltogatsz egy oldalon ami azért van hogy segítsük a másikat...szerintem de szoljon valaki ha nem igy van. :)
2019. aug. 4. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is detto ugyanez van, mondjuk én nem vagyok fent társkeresőkön, csak pl. itt szoktam nagy ritkán beszélgetni emberekkel...De kb. 2-3 üzenet után megunnak ._.

21L/bi

2019. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Utolsó: a múltkor megbeszéltük hogy te férfi vagy, nem emlékszel?
2019. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú de vicces itt valaki..Ja nem :(
2019. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia,


Igazából sokan csak képet tesznek fel és nincs bemutatkozás, pl. amiből megtudod hogy hasonló sportot űztök.


De ahogy írták, lesz olyan akivel meglesz az a gördülékeny beszélgetés, de a tapasztalatom az, hogy sokszor kényszerből irtok egymásnak hátha lesz valami közös.


Ez már csak nagyon személyes és pont most történt meg, hogy elvileg holnap találkoztam volna 1 lánnyal és unmatchelt amikor írtam neki most, előző nap. Amúgy teljesen jól alakult szerintem és erre ez volt a "válasz". Szóval ha ilyennel találkozol akkor ne lepődj meg.

2019. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!