Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai lányok miért ennyire...

A mai lányok miért ennyire érdektelenek?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magamat unalmas embernek, sőt, rendszeresen sportolok, van pár hobbim, amit szeretek csinálni. Mégis azt vettem észre, hogy ismerkedésnél alig érdeklődnek, kérdeznek valamit... Pedig én nagyon kíváncsi, érdeklődő tudok lenni. Csak így aztán túl egyoldalú lesz a dolog, úgyhogy hagyom is a fenébe.


F



2019. aug. 5. 23:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
69%

A 7. ès a 10. válaszolóval tökèletesen egyetèrtek.( ezt lánykènt írom )

Számomra ismerkedèsnèl semmi nem volt unalmasabb ès erőltetettebb mint mikor interjúztatás szerűen faggatott egy pasi .Persze valamilyen szinten ezek is fontos dolgok , de nem a legfontosabbak , ha csak a hobbiról ès a sportról tudtok/tudtunk kommunikálni szerintem az már halott ügy :/

2019. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
a mai lányokról mindent elmond hogy én kétszer voltam örök szerelem. az egyik a legjobb barátommal csalt meg a másik face-en szakított... de amúgy vannak normálisak is csak nehéz találni
2019. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Tapasztalataim szerint arra figyelnek fel a lányok, nők, ha valami átlagon felülit tudsz. Nem az extra izmokra, több kötetnyi bélyeggyűjteményre gondolok, ezek mára már átlagosak vagy átlagon aluliak, illetve unalmasak. Mentális, szellemi megnyilvánulásokra, teljesítményekre, ami egyedivé tesz, amit kevesen tudnak, ami átlagon felüli. Ez genetika is valamennyire, hogy olyan társat találjon magának, akinél 'biztonságosabban' tudhatja magát. Nem kell hozzá szteroidot sem szedni, vagy csutka gázzal motorral végigbőgetni a főutcát.
2019. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, olyan aranyos vagy, hogy elhiszed, hogy a nőket érdekli bármi szellemi meg mentális.


Orvos vagyok korábban olyan területen dolgoztam, hogy napi szinten életveszélyes állapotú betegeket mentettem, szerintem ez átlag feletti. A nőknél ez kb. úgy csapódott le, hogy nem sebész, akkor egyenlő lúzer.

2019. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
'Utolsó' vagyok, hát én meg görög nemzetiségű vagyok, lányok/nők terén csak görögökkel ismerkedem. Napi szinten tapasztalom, hogy sehogy nem lehet közel kerülni hozzájuk, csak tömény görög-nemzeti dolgokkal. Filozófia, képzőművészet, újgörög, ógörög nyelv, és ezek kultúrális átfedéseivel. Persze lehetnek kivételek, itt is és ott is. Amúgy, ezer könyvet meglehetne tölteni ezzel a kérdéssel kapcsolatosan, minden nő külön egyéniség, mind más és más...Sajnálom, hogy csak olyan nőkkel találkoztál, akik a munkádat nem értékelték átlagon felülinek, pedig az.
2019. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Igazából fogalmam sincs mi érdekli őket szerintem semmi. A szakmám mellett, több mint 20 európai országban voltam és szinte egész Magyarországot bejártam, és az irodalomtól a popkultúráig sok mindennel

elég képben vagyok, de ezek sem nagyon érdekeltek edig senkit, a small talkhoz pedig nem értek és nem is szeretem. A semmiről nem szeretek beszélgetni.

2019. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezek szerint Görögország ilyen téren egy más világ.
2019. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
66%

De most nem azért, kit érdekel, ha valaki orvos? Emberi szinten becsülendő, ha életeket mentesz, de nekem nem lesz valaki vonzó, csak mert orvos. Arról beszéljünk egész életünkben, hogy ő orvos?


A választ olvasva csak az futott át az agyamon, lehet találkoztunk, és a sok-sok férfi orvos közül ő pont azért getciskedett velem, mert utálja a nőket.

2019. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem az orvosságon van a hangsúly. A hangsúly a szellemi plusszon volt. Ez lehet bármi csak éppen a mai nőket nagyjából semmi nem érdekli. Nem emlékszem olyan randira, amikor a lány egyáltalán érdeklődött volna bármi iránt velem kapcsolatban. Csak várta, hogy szórakoztassam. Ennek így mi értelme? Ha ennyire nem vagyok szimpatikus, akkor miért nem megy haza? Engem szokott érdekelni, hogy mit szeret a lány, mivel foglalkozik, mivel telik az élete... Ó és nem bohóc vagyok, se nem gondolatolvasó. A nők többsége sajnos csak azt tudja értékelni ha egy kihaénnem extrovertált pojáca az ember.


Ami a betegekkel való bánásmódot illeti, ott nincs helye előítéletnek. Beteg van. Pont. El kell látni. Se gorombább se hanyagabb nem szoktam nőkkel lenni. És eddig csak egyetlen beteg érte el, hogy inkorrekt legyek vele, alaposan megdolgozott érte, de neki meg is mondtam, hogy el lehet menni. Ő férfi volt egyébként.

2019. aug. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
De a szellemi plusz nem diplomafüggő, nem tudom, alapból miért keverted bele. Te pl. már nem érdekelnél, mert így beszélsz a nőkről, és nekem semmi kedvem azt figyelni, mikor teszek olyat, ami miatt a nőgyűlöleted gátja irányomba is átszakad. Lehet, hogy nem tudnám, miért nem vagy szimpi, az agyam viszont gyűjtené a metakommunikációs jeleket, hogy valami nem stimmel. Lehet emiatt nem érdeklődnek a nők.
2019. aug. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!