Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mai lányok miért ennyire...

A mai lányok miért ennyire érdektelenek?

Figyelt kérdés

Nem mondanám magamat unalmas embernek, sőt, rendszeresen sportolok, van pár hobbim, amit szeretek csinálni. Mégis azt vettem észre, hogy ismerkedésnél alig érdeklődnek, kérdeznek valamit... Pedig én nagyon kíváncsi, érdeklődő tudok lenni. Csak így aztán túl egyoldalú lesz a dolog, úgyhogy hagyom is a fenébe.


F



2019. aug. 5. 23:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó. te honnan veszed, hogy nő gyűlölő?? 1 mondatából nem vettem volna ki. Szóba se jött a gyűlölet.
2019. aug. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Megeshet, hogy túl sokat beszélsz magadról nekik. Próbálj meg lazitani, szórakozni mellettük-velük. Csak nyugi, csak lazán. Lássuk mi lesz
2019. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy azokkal, akikkel eddig megismerkedtem/meg szeretem volna ismerkedni, nem igazán lehetett beszélgetni. Még csak általános dolgokról sem, nemhogy kissé összetettebb témákról. Elég sokan szenvednek ilyen 'fejlődési rendellenességben'. Képtelenek a normális kommunikiációra. És hát ugye ha egyszer nem lehet velük elbeszélgetni, marad a kérdezősködés, érdeklődés. Hab a tortán, hogy van, amikor vissza sem kérdeznek. Esetleg a részletekbe belekérdezni náluk már luxus lenne.

Itt megint az a probléma, hogy jobban érdekel a másik, mint fordítva. Így nem kell hozzá sok idő, hogy belássam, megint egy egyoldalú beszélgetés részese vagyok. Amit felesleges tovább folytatni. Sajna túl sok rossz tapasztalatom van ezzel (főleg netes ismerkedésre értem mindezt), így nem fogom tovább erőltetni.

2019. aug. 16. 13:10
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

11.válaszoló vagyok egy kis update :)

Pár napja elkezdtem ismerkedni egy fiúval messengeren. Csak faggatott mindenről ès èn hiába kèrdeztem vissza ,pl : neked mi a hobbid , te hogy gondolkodsz erről, nem válaszolt egyre sem , hanem kèrdezte a kövi kèrdèst , tènyleg mint egy riporter.. Akkor ki is volt itt az èrdektelen? 🙄🤔 Hiába kèrdeztem ,èrdeklődtem róla/magáról semmire se válaszolt. Így nem lehet ismerkedni ,hagytam is. :)Szóval láthatod kedves kèedező nem csak a lányok tudnak èrdektelenek lenni :)

2019. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

* nem mindig èrdektelenek a lányok.

Így akartam írni :)

2019. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!