Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy szó, ha...

Tényleg olyan nagy szó, ha valaki nem megy nyaralni?

Figyelt kérdés

Amúgy se vagyok nagy nyaralós ember, de idén pláne úgy jön ki, hogy nem tudok elmenni. Nagyrészt nem is pihenni fogok, egyébként semmi pénzem nem lenne.


Tavaly kivételesen összejött 4 nap, tavalyelőtt 1 hetet voltam otthon, barátokkal találkoztam, sportoltam, otthon hobbiztam. Mindennél pihentetőbb volt.


Körülöttem mindenki megy el ide-oda, rám meg nagy kerek szemmel néznek.


Igyekszem barátokkal találkozni és néha új dolgokat csinálni, de nem vagyok nagy utazós és sokszor lehetőségem sincs, mint pl idén vagy 3 éve.

Most ez a világ vége, csak én magam még nem jöttem rá?


2019. aug. 6. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegen nem jutnak el nyaralni különböző okokból. A fél ország örül, ha egyáltalán kijön a fizetéséből, nemhogy nyaralni menjen. Vagy egyszerűen nincs kivel, a nyaralás azért tipikusan egy társas tevékenység, nekem minden ismerősöm a családjával nyaral, hülyén érezném magam, ha becsatlakoznék hozzájuk, így nem megyek. Csak azért, hogy elmondhassam, hogy elmentem nyaralni?

Majd megyek, ha lesz hova, kivel és kedvem is lesz hozzá. Inkább kisebb, egynapos programokat szervezek én is.

2019. aug. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem járunk nyaralni, mert nem szeretünk napokon át a vízparton heverészni, szénné égni, melegben nem jó mászkálni, nézelődni, sokat utazni sem.

Mi tavasszal-ősszel utazunk.

2019. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindent leírtatok.

Szívesebben mennék, ha lenne párkapcsolatom és nem feltétlen nyáron. A vízpartot 3. napon unnám, a tömeg, nyüzsgés nem tetszene. Túrázni jobb hűvösebb időben.



De most pénz sincs rá.

2019. aug. 6. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A felmérések szerint az ország 2/3-a nem áll úgy anyagilag, hogy egy hetes nyaralást meg tudjon engedni magának.

Ez van, amikor egy balatoni szállás egy hétre több száz ezres tétel egy család számára, akkor miről beszélünk?

Aki csodálkozik, hogy nem tudsz menni az bunkó és buta is. Teljesen érthető, hogy nem tudja mindenki megengedni magának, vagy esetleg nem is vágyik rá.

2019. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
4# vagyok, bocsi, nyaralást akartam írni szállás helyett.. De egy szimpla szállás is 6 számjegyű összeg lassan egy hétre a balcsin, úgyhogy mindegy is..
2019. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te ismersz fura embereket.

Mi se megyünk nyaralni idén, a lőtéri kutyát nem érdekli, max okézzák az ismerősök, és lapozhatunk.

2019. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem járok nyaralni. Habár egyedülálló vagyok de nekem nem ez az oka, szoktam kirándulni a környéken, várost nézni, enni beülni, stb. egyedül. Inkább anyagi illetve családi okai vannak.

Igazából mindenki csinálja úgy ahogy jól érzi magát,

(ha nem vagyok indiszkrét, merre laksz? Csak mert hátha gazdag környék, és akkor érthető hogy mindenki jön-megy állandóan...)

2019. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Budapest.
2019. aug. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!