Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen változtatni?

Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha rossz kategória, őszintén nem vagyok túl jártas az oldalon, így a legegyszerűbbe írtam a kérdést.

Szóval, az a problémám, hogy most tanulok vezetni, és az oktatóm szerint nem vagyok elég magabiztos vezetés közben, és ez az egyetlen akadálya annak, hogy vizsgázni menjek. Hogy tudnék ezen változtatni? A miértjéről annyit, hogy ez valószínüleg azért alakult ki bennem, mert az előző oktatóm mindenért üvöltött velem, volt, hogy olyankor is, mikor nem hibáztam.

Ha valakinek volt hasonló problémája, hogy jutott túl rajta?



2019. aug. 7. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Magabiztosságot csak rutinnal lehet szerezni, rutint meg gyakorlással. ha van a családban kocsi + egy rutinos apa, vagy fiútesó, akkor vele is el kell menni vezetni.
2019. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs se kocsi, se apa, se tesó.:(
2019. aug. 7. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos zsebbenyúlós megoldás, de mint az előző is írta, gyakorlás és gyakorlás. Viszont - látom, már váltottál oktatót - meggondolandó hogy jó-e a jelenlegi. Ha egyébként úgy érzed, hogy erősít, nem bizonytalanít, akkor sajna venni kell plusz órákat addig, amíg nem leszel magabiztosabb.

De hozzáteszem, hogy az oktató nem biztos, hogy igazat mond, ha úgymond "nem enged" vizsgára, mert szerinte nem vagy elég magabiztos, vegyél még nála órákat, de ha ez plusz 10 órával sem változik, akkor lehet hogy a plusz órákból befolyt pénzre megy (úgy tudom, ez az ő zsebükbe vándorol, ha nem is 100%-ban) közben pedig simán mehetnél vizsgázni.

Jó lenne, ha valaki (rokonod, jó ismerősöd) beszélne vele, akit nem olyan könnyű megvezetni.

Nem akarok vádaskodni, de ennyi információból nem kizárható ez sem és számolni kell ezzel a lehetőséggel.

2019. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!