Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyik jóbarátom hisztis csaja...

Egyik jóbarátom hisztis csaja rámmordult. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Szóval:

Van egy jóbarátom, akivel kiegyensúlyozott jó kapcsolatom van, es van az ő barátnője aki egy idióta hisztis csaj. Jellemző rá hogy kibeszél mindenkit a háta mögött.

Multkorában mondott egy eléggé gusztustalan dolgot egy másik jábarátomról amit én elmondtam neki, majd a fülébe jutott hogy ezt tettem. Emiatt azt mondta hogy utál és nem beszél velem többet, ami nem érdekel de az az érzésem összehord rólam mindenfélét a hátam mögött. Tipikus bosszúálló némber. Megjegyzem: rám is tett eleggé negatív megjegyzéseket a multban de nem szóltam róla, ő viszont most fel van háborodva.

Mivel a haverom barátnője ezért nem tudom mit lépjek.

Megj: a jábarótom tud a dologról, velem semmi baja, ugyanolyan baráti a kapcsolatunk mint előtte.


Mit tehetnék hogy mentsem a helyzetet?


2016. nov. 28. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátodnak mondd meg, hogy a barátnője megsért téged a viselkedésével. Egyébként meg ne aggódj, valószínűleg nem lesz hosszú életű a kapcsolatuk. hamar meg fogtok szabadulni a kis hárpiától:)
2016. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már 5 éve együtt vannak.
2016. nov. 28. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe: "A nők jönnek-mennek, de a férfibarátság örök!"


Én a helyedbe nem foglalkoznék vele, beszéljen amit akar, elég szánalmas egyébként, te pedig a barátoddal azért néha tartsatok pasis napokat/estéket, hogy ne hidegüljön el tőled. Ha pedig a barátnője telebeszélheti a fejét, és ez miatt aggódsz, akkor nem kár a haverodért, mert akkor nem ismer eléggé, és a fáradtságt sem veszi, hogy tőled megkérdezze a dolgot... Szóval kár aggódni. :)

2016. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

semmit.

ha a legkisebb mentegetőzést,vagy reakció kiváltást érzékeli benned a csaj,akkor tudja,hogy hatással tud lenni rád,így lesz fogása.

de ha magasról teszel rá és nem mentegetőzöl,akkor nincs fogás.

pl mondhatnád ezt neki-

-azt mondok amit akarok én döntöm el nem te.-

meg eleve az oroszlánt hol érdekli az,hogy mit csiripelnek a háta mögött a verebek?

2016. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Azért mégiscsak érdekel. Ne terjesszenek már rólam valótlanságokat. Nemde?
2016. nov. 29. 01:41
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok....jesszus, 5 éve együtt vannak? Hát, akkor mindenképpen szólj a barátodnak, hogy szóljon a barátnőjének, hogy viselkedjen tisztelettudóbban.
2016. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj a barátom nem fog tudni érdemben beleszólni mert papucs.

Viszont a csaj mindíg lesüti a szemét amint szemkontaktusba kerülünk. Én nem.

Ez számomra egyertelműsíti hogy egy hazug idióta liba.

2016. nov. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!