Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-as,30-as nők, nektek mi a...

20-as,30-as nők, nektek mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy jóképű és sok ember számára is nagyon szimpatikus 40-es pasi. Családos ember. Kapcsolatotok minimális munkakapcsolat. Havonta pár alkalommal beszéltek pár mondatot és havonta pár alkalommal futtok össze utcán, vagy pl munkahely büfében,de csak köszöntök, nem beszélgettek.

A pasi viszont nagyon kedves, segítőkész, érdeklődve hallgat meg, igazi úriember, mindig mosolyogva köszön, és ha beszéltek, mindig közel megy hozzád és mosolyog. Viszont nem kezdeményez semmi olyat amit nem kellene,de nőként kezel, nem munkatarskent vagy ismerősként.

Mit gondoltok, valóban nincsen hátsó szándéka? Impo al ez nektek, vagy nem értitek mi van, vagy épp utaljatok emiatt?



2019. aug. 11. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgetünk, de érdeklődve hallgat és a pofámba mászik, ha beszélgetünk?
2019. aug. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szenvedek apakomplexusban, így egy ilyen korú embert aki kb az apám lehetne, leállítanám egy mondatból, és az ilyen közeledéseire meg annyit reagálnék hogy "Aha, na csá"

Milyen ez már, felnőtt érett ember, ráadásul családosként elég szégyen a viselkedése. Sok főt számláló munkahelyen dolgozom, van mindenféle korú ember szinte, kezdve a huszonévesektől, egészen az 50-es emberekig.


Bennem nem kelt vonzalmat egy dupla annyi idős valaki, nálam van egy normál határ, ha megtetszik valaki ismeretlenül, de kiderül hogy 18 sincs, én meg elmúltam 23, akkor elgondolkodok a dolgokon.

2019. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak ilyen munkatársaim, és mindegyiknél azért érzem, munkatársként / ismerősként kezel. Attól még nem érzem azt, hogy nőként kezelne, hogy segítőkész és udvariasan végighallgat. Normális ember a munkatársaival sem rideg és tapló, és nem 3 méter távolságból mondja el az észrevételeit. És egyikről sem feltételezem azt, hogy hátsó szándéka lenne. Nekem ez a viselkedés, hozzáállás szimpatikus.
2019. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha beszéltek, mindig közel megy hozzád és mosolyog


Milyen kozel? Azert ha bemászik vigyorogva az intimszférádba,el ne hidd már hogy nincs hátsó szándéka!

2019. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mászik be intim szférába, csak kedves és mosolyog és érzeteti a nőnek h nő.
2019. aug. 14. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell éreztetnie velem hogy nő vagyok. Kezeljen emberként. Nőkét olyan kezeljen akit én férfiként kezelek..ha érted
2019. aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!