Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Az emberek az aug.20-ai ünnepek előtt, vagy után nyugodtabbak?

Elmondható-e általánosságban (vagy inkább a Bp-i értelmiségre), hogy aug. 20. előtt, vagy utána idegesebb?

Hány nappal előtte vagy utána valószínűbb a nyugodtság kipihentség?

(valakitől, akit nem ismerek, egy fontos dolgot kérdeznék, és még nem döntöttem el, mikor tegyem ezt)

Keress kérdéseket hasonló témákban: stressz, pihenés, nyugodtság, ünnepi hajsza, bevásárlás

aug. 14. 10:58  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem az emberek többségét nem érdekli augusztus 20, inkább a hosszú hétvégét látják benne... Szerintem utána

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 14. 11:02 Privát üzenet

Én úgy tudom, hogy a budapesti értelmiség nyugodtsága, kipihentsége augusztus 18-án tetőzik, ami tehát abszolút optimális időpont arra, hogy egy ismeretlen bp-i értelmiségi embertől egy nyugalmát esetleg kisebb mértékben felkavaró fontos dolgot kérdezz.

Te jól vagy amúgy?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 14. 11:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még a holnapra gondoltam, az ünnepek után olyan messzinek tűnik, de valszeg érdemesebb várni....

# 3/6Időpont aug. 14. 11:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem vagyok annyira jól, nyomaszt ez a bizonyos kérdés

# 4/6Időpont aug. 14. 11:10 Privát üzenet
Hát, ha ennyire gáz megkérdezni, akkor szerintem tök mindegy, mikor kérdezed meg tőle, úgyis felcseszi. Szerintem hívd meg pár felesre és utána mondd el. Lehet, hogy így is nyugtalan lesz, de legalább futni már nem fog tudni utánad.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 14. 12:24 Privát üzenet
Ma már sosem azok...

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 16. 19:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A környezetemben nincsenek emberek, senki nem tud rólam semmit. Lehet így élni magányosan?
Miért ilyen szemetek egymással az emberek?
Miért érzem úgy, hogy az emberek utálnak, akkor is ha azt mondják, hogy szeretnek?
Mit jelent az, hogy külföldön nincs akkora stressz és nyugodtabbak az emberek?
Miért nyugodtabbak a kövérebb emberek?
A magyarok miért utálják az Ír embereket? Én dolgoztam kint egy évet, most vagyok itthon egy hónapot, és leszögezem sokkal felszabadultabb a légkor, nyugodtabbak az emberek, nem...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!