Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az f itt gyakorin fiút vagy...

Az f itt gyakorin fiút vagy férfit jelent? Valamint, mikortól érzitek magatokat férfinak?

Figyelt kérdés
Amikor egy 13 éves srác odaírja a kérdés végén, hogy 13/f akkor ő13 éves fiút vagy 13 éves férfit ért ez alatt? És mi a helyzet egy 16 évesnél? Mikortól érzitek magatokat férfinak skacok? Vagy ez nem korfüggő?

2019. aug. 16. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az "F" jelenthet fiút és férfit is, a kort kell nézni.

Én 30 éves kornál húznám meg a vonalat, bár tény, hogy egyesek még 30 évesen is egy tizenéves szintjén vannak. De ez legyen az ő bajuk.

2019. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikortól már nem az anyádnak akarsz megfelelni (vagy a lánytesódnak).
2019. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele, az oldal anonim, mindenki azt ír ami akar.
2019. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis f, akkor fiú, ha nagy F, akkor férfi. Hogy mikortól? Én úgy este 8-tól érzem magam férfinak.
2019. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen egyértelműen fiú és 16 évesen is


26 vagyok én férfinak tartom magamat, nem korfüggő, hogy ki férfi és ki fiú, mert agyban sokan nem viselkednek a koruknak megfelelően

2019. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
20felett már férfiként kell említeni. Mind angolban, mind magyarban, ha egy hiradásban van szó egy ilyen korú emberrõl úgy hivatkoznak rá, hogy férfi, esetleg fiatal férfi/ young man.
2019. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki srác az még fiú. Amúgy meg relatív dolog a kor és hogy ki mikortól érzi magát férfinak.Már ha alapvetően definiálható mit is jelent manapság a férfi.
2019. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az én osztálytársaim 16 évesen igencsak férfinak érzik magukat :D, függetlenül a társadalmi "elnevezéstől", kiváncsi lennék egy fiatalabb srác véleményére is.
2019. aug. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!