Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legsértőbb dolog,...

Mi volt a legsértőbb dolog, amit a gyakorin írtak nektek?

Figyelt kérdés
Akár privátban, vagy válaszként
2018. dec. 3. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Ezen az oldalon semmit sem tudok komolyan venni, így nem volt ilyen.
2018. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nehéz egyet választani, de egyébként annyira nem is veszem fel, pl nyomorékozást, gyökerezést már sokszor kaptam nézetütközés miatt, de az a helyzet hogy aki néhány sor alapján képes megállapítani hogy milyen egy ember, akkor a szemembe annak az embernek értéktelen a véleménye.
2018. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Nastütėses, virágillattal átitatott, madárcsicsergős boldog szėp reggelt.
2018. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Alapvetően nem sértődök meg rajta, de mikor 0% a válaszom, vagy elküldenek anyámba, mert nem tolom túl az libsi hülyeséget mint a többség az gáz. Pláne amikor tudom, hogy igazam van, mert nem vélemény, gondolkodásmód stb kérdése valami, hanem puszta tények.
2018. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
És máris le lettem pontozva :D
2018. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Konkrétan nem írtak még sértőt, de az rosszul szokott esni, ha lepontozzák egy segítő szándékkal írt, némi kutatással alkotott válaszom, ahol van, hogy a forrásaimat is feltüntetem.


Egyszer volt egy eset, amikor a kérdező az egészséges hízókúráról kérdezett én pedig leírtam, hogy mi az a roborálás, mit takar, mire kell odafigyelnie és valaki a kérdezőnek nem is válaszolt csak az én kommentjeimen rötyögött, de ilyen "Roborálás?XD" "Luxuskalória?! xD" jellegá kommenteket kaptam. Azt sem vettem sértésnek, de ez volt az egyetlen, amikor leállt velem, valaki kötözködni.


Úgy veszem észre, hogy a legsértőbb dolgok, amiket írnak nekünk az szüli inkább, ha személyes élményt, véleményt írsz le vagy offolsz.


Meg sokan keverednek olyan kategóriákba, ami nem illik a jellemükhöz. Pl egy önismereti kategóriába, egy barátok kategóriába, stb be se megyek, mert tudom, hogy nem tudnám megállni, hogy ne olvassam rá a olvasóra, hogy nőjjön végre fel, a gyakori pedig arra van, hogy akármilyen kérdésed (ami nem sérti a szabályzatod) megosztásra kerülhet. Szóval ilyen esetekben biztos én is tudnék valami sértő üzenetettel vagy kommenttel szolgáltatni.

2018. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Sértőt privátban szoktam kapni. Nem írom le, mert nem írható ki. Olyan durva káromkodások, amiken nagyon meglepődök. De nem esik rosszul. Ezek nyilván trollok.

Ami rosszul esik, ha valakinek normálisan válaszolok, tényleg segítő szándékkal, veszem a fáradtságot, hogy normális választ írjak, nem vicceskedek, nincs benne semmi beszólás, flegmáskodás, aztán vagy a kérdező vagy a többi hozzászóló, beszól rá valamit, úgy hogy tényleg semmi rossz nem volt benne.

2018. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Sokan próbálkoznak bántó, lekezelő, minősítő, ítélkező, visszafordító (áldozathibáztató) dolgokkal, de nem veszem magamra.


A sértegetés mindig a sértegető személyéből fakad, őhozzá tartozik, akit sértegetnek, azaz sértegetni akarnak, ha eléggé autonóm szellemileg, akkor nagyon jól tudja, hogy aki rendben van magával, az nem megy neki a másik embernek. Az sérteget, az ellenségeskedik, aki a saját belső diszharmóniáját, nyomorát kiprojektálja a másik emberre.


Nekem az a kedvenc szokásom, hogyha sok oltogató, rosszindulatú választ kapok, akkor a végén mindenkinek megköszönöm, hogy energiát fektetett abba, hogy leírja, ami őbenne van.

2018. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Engem lerendőrspiclizett egy pedofil, mert belengettem neki a redőrséget, valamint lesznobozott egy ostoba nő, amiért azt írtam, hogy nem a Lidl-ben veszem az ételt, hanem millió másik helyen.


Mindkettőt szidalmazásnak szánták. Én meg mindkettőnek örülök.

2018. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

nem tudom mi volt a legsértőbb


volt olyan aki szó szerint többször írt halálos fenyegetéseket, de miután mondtam, hogy ha bemennék ezzel a rendőrségre ki tudja mi lenne a vége, megkérdeztem akar e egy próbát tenni, hirtelen megváltozott a hangneme


régebben elég sokat írtam itt évekig, kaptam itt hideget-meleget, de nem vettem magamra

van aki szerint itt minden kamu, bármit írok kamu az is neki :D

2018. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!