Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan minden második...

Miért olyan minden második huszonéves, vagy akár 30-as nő, hogy nem gyűjt semmire, várja h a pasinak legyen lakása, ő meg amit év közben megspórol, azt 2-3 részletben elwellnessezi, elnyaralja Cipruson, Mallorkán, stb? Meg ruhára költi.

Figyelt kérdés
Jó tudom, a gyks nőknek mind van lakásuk, stb és még nyaralni is jut. De minden második 25 feletti nő, akit ismerek, csak a mának él. Ja és nem 8 osztályt vlgzett ők az ismerőseim, java részük diplomás.
2019. aug. 16. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem karrier/fizetés kategóriájú kérdés.
2019. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Soros György miatt
2019. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A te néhány ismerősöd alapján ne vonj le nagy következtetéseket. Nem igaz ez minden második nőre.
2019. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de én egy ilyet se ismerek, pedig huszonéves, közel a 30-hoz nőként az ismerőseim is eme társaságba tartoznak
2019. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
73%
Mert mit lehet félretenni 200-300 ezer Ft-os fizetésből főleg, ha az ember saját albérletet tart fenn? Tegyél félre havi 50 ezer Ft-ot, az egy évben 600 ezer Ft, 50 éves korára durván letud spórolni 10 millió Ft-ot, na és azzal mit fog kezdeni? Cserébe fiatalon nem volt sehol.
2019. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te vagy az, nőfóbiás csodabogár?
2019. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert mit lehet félretenni 200-300 ezer Ft-os fizetésből? Én ugyanennyiből 100ezret férleteszek, minimum. Az évente 1,2 - 1,8 millió
2019. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még ezt a fogyatékos, amcsi filmekből lopott "a nők wellnes, meg szigetvilágon nyaralnak és kész" marhaságot? Léteznek túrázást kedvelő nők is pl.

Csak te kérdező az insta pitsákra buksz, szóval akkor ne panaszkodj.

2019. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha minden második nő cipruson meg mallorkán wellnessezne és ezt minden második férfi tudná finanszírozni, akkor úgy hívnának minket, hogy Svájc vagy Dubai.
2019. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hallottam szülőket erről vélekedni, és sosem felejtem el azt mondták "A fiú dolga az ingatlan vásárlás, meg milyen ember az akinek 30-35 éves korára nincs lakása, háza. Én sem mentem volna hozzá XY-hoz ha semmije nem lett volna" <- Na én meg férfiként ugyanígy állok ehhez, felejtős az olyan akinek nincsen félretett pénze, jövőképe, hisz kicsit fura lenne hogy a kutyától/macskától kezdve a kocsin át, egészen a motoromig, házamig, amire én vettem fel anno kölcsönt, illetve kaptam családi segítséget, csak úgy berobbanna valaki, és holiday lenne számára ez az egész.


Ha én megtudtam tenni az első fizetésemtől kezdve hogy, tettem félre mindig 19 éves koromtól, akkor másnak ne legyen már nehezére hogy állnia kell egy-egy összegnek a paplan alatt, bár nekem nem viszketett a kezem akkor sem ha 500ezrem volt kp-ban és akkor sem amikor már 6M ft eldugva itthon.


Én azt mondom nincstelenül ráfázik a legtöbb ilyen mának éldegélős típus, mert nem mindenki fog kapni egy bohócot az életben, aki majd viszi össze-vissza. Meg ezek mellett haladni nem lehetne mondjuk egy házbővítéssel, mert menne nyaralni, utazni, és mindent 70 éves korára hagyna.


Én elhiszem hogy 15-30 millió forint sok pénz, de a Győriek akik átjárkáltak a határon, és jó helyen dolgoztak évekig(értem ezalatt a megbecsülést, emberhez méltó munkakörülményeket, és a túlóra az nem a lehúzásról szól, mint itthon pl) azoknak az élete nem azt tükrözi hogy, huu de kilátástalan vagyok a 700ezres keresetemmel, a francba inkább megyek elutazom a Seychelle-szigetekre legalább látok valamit...


A normálisabb ember, társadalmi rétegtől függetlenül tud egy fontossági sorrendet felállítani, sokan mindent fordítva csinálnak, egy örökségből nem a tetőt cserélné le, a házát korszerűsítené, hanem elszórja, Audira, Bmw-re amik huszadrangú dolgok csak, ha teszem azt Anyuka mossa a gatyáját valakinek 30 évesen.



Az ilyenek szoktak irigykedni arra, aki ért a pénzhez, és jó dolgokra fordítja, az már nem az én hibám hogy valaki akarattal elver havi 100-200at úgy hogy kötelező kiadása nincs. Nekem megint más egy 2Milliós motor, amit nem használok ki, de ez a hobbim, és már megalapoztam az életem, nekem lehetne nyaralni évente, csak lezárom a házat, és kész.

2019. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!