Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre tovább? Huszonéves férfi.

Merre tovább? Huszonéves férfi.

Figyelt kérdés
Eladói végzettségem van, sokáig álláskereső voltam, közben leérettségiztem. Egy hete felvettek egy boltba árufeltöltőnek részmunkaidőben, havi 75-80 ezret kapok, a bérletet nem fizetik, így ebből -18 ezer, marad kb. 60-65 ezer/hó. Ez lfasz még úgy is, hogy itthon lakok, így gyakorlatilag semmire sem kell költenem. Többet szeretnék keresni, de nem tudom merre tovább.
2015. máj. 10. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Tanulni kell. Nyelvek/ keresett szakma/ egyetem.
2015. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mit? Ez a kérdésem évek óta. Semmi sem érdekel, elveszett ember vagyok.
2015. máj. 10. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Senki nem fogja helyetted eldönteni, hogy mit tanulj. Keress olyat, ami piacképes és érdekel is.
2015. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

"közben leérettségiztem. "


Oriasi teljesitmeny, gratulalok.

2015. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

részmunkaidőben, havi 75-80 ezret kapok

mázlista. én 60 at kaptam kasszásként, raktérosként...:(

Amúgy fejleszd magad egy adott irányba akár tanfolyami szinten is sokat számít. angolt meg legalább középfokon űzd.

25/f

2015. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, mi érdekel.


Részmunkaidőben ez teljesen jó fizetés érettségivel, én diplomával kapok 8 órában nem sokkal többet, igaz, elég tömegszakom van..


Szóval ha bármibe is kezdesz tájékozódj, mert aztán lehet lediplomázol, majd még ennél is rosszabb fizetések közül válogathatsz.

2015. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem sem marad sokkal több 60 ezernél egy hónapban a bérlet miatt. Angolol meg tudok. Messze nem tökéletesen (a nyelvtanra nem vevő az agyam), de így is sokaknál jobban. Hiába van az önéletrajzban, soha nem kellett még a nyelv sehová, senkit sem érdekelt.
2015. máj. 10. 14:50
 8/10 anonim ***** válasza:

tudom, én is így vagyok vele:D

Jobban beszélem, értem az átlagnál de ha kérik is valahol nemhogy nem tesztelik, szerencsére papírt sem kérnek róla. Előző helyemen csak én tudtam angolul, segítettem levelet írni stb, azt mégsem kaptam semmit érte

2015. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Viszont Te ezt a 60 ezret gyakorlatilag arra költöd amire akarod mert otthon laksz, gondolom kapsz enni, van fedél a fejed fölött, az utazást levontad, mi kell még a túléléshez?


Más 8 óráért megkapja a minimálbér 70-80 ezrét, kifizeti a lakbért, megveszi a kajáját, megveszi a bérletét, ha van gyereke neki is kaját, pelenkát, játékot, tanszert vesz és a végén egy fillére se marad arra, hogy megegyen egy gombóc fagyit. Vagy vegyen hó végén kenyeret.


Jelenleg jó helyzetben vagy, részmunkaidő mellett már csak azt kell kitalálnod mit tanulnál szívesen és mivel foglalkoznál a későbbiekben.

Ésszerű okokból pedig olyanok között válogass amiből meg is lehet élni, vagy nyelv és go külföld.

2015. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"a nyelvtanra nem vevő az agyam"


-Ilyen szerintem nincs, de te tudod...

2015. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!