Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről aki kövér nem figyel arra hogyan néz ki?

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam meg ezt, hogy mennyire igénytelen vagyok, nem elég, hogy kövér vagyok még csíkos pólót is hordok, meg munkavédelmi cipőbe járok.


Sajnos engem tényleg nem érdekel , hogy nézek ki, csak a kényelemre törekszek. Ám nincs arról szó, hogy ápolatlan vagyok, mizofób vagyok.


2019. aug. 17. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked jó kövérnek lenni, legyél az. Az egészséged sem számít ezek szerint.
2019. aug. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Ne foglalkozz mások véleményével,ugy vagy jó ahogy vagy :)
2019. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolnám, vagy mentális gondjai vannak (értem ez alatt pl a depressziót), vagy igénytelen.

Ez nem feltétlen befolyásol abban, hogy kedveljem, mint személyt mert van ilyen ismerősöm és jó embernek tartom. Viszont ha az ellenkező nem tagja, egész biztosan nem lennék képes rá potenciális partnerként tekinteni, mert ilyen téren veszettül taszítana.

Azért túl nagy feneket nem kerítenék a dolognak, egy gondolatnál többet nem vesztegetnék rá.

2019. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
o dolga, engem nem zavar.
2019. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekes, kövérként mindig megkapom, hogy nem számít az egészségem aztán cigi füsttel lefújnak... érdekes amikor meg mondom , hogy utoljára vakbélműtétnél látott doki akkor meg azzal jönnek ,hogy " majd a cukrom" de naponta mérem...
2019. aug. 17. 18:14
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Nos, én nem is nagyon gondolnék olyan személyre, aki unszimpatikus...

Szerintem ha annyira zavarja őket a megjelenésed/éned, akkor is csak alkalomadtán mint gúny tárgya merülsz fel...

Ha a külsődet figyelmen kívül tudod hagyni, ezt sem lesz nehéz.

Sok sikert kívánok (bármihez is...)!

2019. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekel, a kövérség nem biztos, hogy az igénytelenségtől van. Ha meg attól, akkor miért foglalkozzak vele többet, mint azzal, aki mondjuk nem fürdik vagy koszos ruhákban jár? Utóbbi kettő igen zavaró a környezet számára is, míg azzal, hogy kövér, nem nagyon zavar senkit.
2019. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Csak legyen ápolt, ha a közelemben van, de ez mindenkire vonatkozik, nemcsak kövérekre.
2019. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qkker1 ***** válasza:
100%
Pont leszärom, hogy kinek mi a véleménye, nekem megfelel a súlyom. /175cm,110kg/
2019. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

3mas vagyok: olvasva a többi választ, azt azért hozzá kell tennem, hogy nem a súlyra értettem, hanem az öltözködésre és esetleg a személy ápoltságára. A súly nem feltétlen igényesség kérdése, habár a komment szexuális vonzalom része az erre is vonatkozik. De szerintem mindegy, mit mondok.

Itt úgyis mindenki azt írja nem foglalkozik vele, élőben meg megy a pletyka a másik ember háta mögött. Az emberek amúgy durván kétszínűek (akár saját tudtukon kívül is) és álszentek. Aki meg felvállalja a véleményét itt lepontozzák, élőben meg kiközösítik.

2019. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!