Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Érdekel ki mivel...

Mit tegyek? Érdekel ki mivel láball ki ilyen helyzetből.

Figyelt kérdés
Annyira el vagyok keseredve, nem látom értelmét az életemnek. Nem jön össze egy párkapcsolat sem. Úgy érzem nem is érdekel senki, de egyébként meg sajnálom magam, hogy én sem érdeklek senkit. Teljesen elhatarolodva mindenkitől. Nem érdekel semmi, a munkám nem élvezem és sajnos elorelepes lehetőség sincs a szakmámban. Ezt fogom csinálni mindig, ha szakmán belül váltanak és nem tudom mire válthatnek ami boldoggá tenne. Hobbim nem nagyon van, csak edzés esetleg, de mar azt is csak azért csinálom, hogy ne érezzem magam egy darab szarnak. Valami sorsfordito dolog kellene, de fogalmam nincs mi lehetne az. Egy elég viharos kapcsolatnak van vége, amit én rettenetesen akartam de a másik fél annyira nem. És ez az önbizalmamnak sem tett jót.

2019. aug. 22. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm, sorsfordító. Költözz el egy tök új városba, ahol teljesen tiszta lappal indulhatsz! De akár a külföld is átgondolandó, ha drasztikusabb váltást szeretnél. Gondolj bele, új hely, új emberek, új munka, új lehetőség és hát új te, ugye.
2019. aug. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!