Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utálom magam. Mit tegyek?

Utálom magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen tudom hogy hüje kérdés meg nem ide való de akkor csak az válaszoljon aki akar aki nem az nem:D

Hát az van hogy utálom magam..A külsőm. Mindig rámjön a sirás hogy miért vagyok ilyen csunya mert télleg az vagyok nem azert mondom hogy sajnaltassam magam..Irigylem az összes lányt mert nagyon jól néznek ki és akármelyik fiu az övék lehet..Gyülölöm magam amiert igy nezek ki és hiaba sminkelek hat igy is csunya vagyok.. Sokszor ongyilkossagon is gondolkoztam de nem teszem meg..Nem telik el ugy egy nap se hogy ne jönne rám a sírás.. sajnos nincsenek barátaim hogy legalabb valaki tudnà novelni az onbizalmam..De ha magam nem tudom elfogadni akor masok hiaba fogjak mondani hogy "szép"vagyok nem fogom elhinni.. Tudom hogy elèg hülyén fogalmaztam meg bocsi.


2019. aug. 22. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 17/L :D
2019. aug. 22. 22:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne dobálózz az öngyilkossággal, mert rendkívül irritáló! Fogalmad nincs, milyen helyzetben vannak azok, akiknek tényleg jogos az ilyen gondolatuk! Foglald el magad hasznos tevékenységgel, sporttal, hobbival, és ne sajnáltasd magad! Egyrészt nyilvánvalóan nem vagy csúnyább, mint bárki más, mért pont te lennél, másrészt az égadta világon semmilyen jelentősége nincs a kapcsolatok szempontjából, hogy valaki hogy néz ki. A legrondább ember is lehet népszerű, ha barátságos, segítőkész, nyitott, érdeklődő.
2019. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig szeresd a tested. Gondolj csak bele hogy milyen szerencsés vagy hogy van látásod, hallásod , egészséges vagy , megvan minden végtagod stb:.. örülj annak hogy ilyen testet kaptál! :)

Engem pedig az emberek szépnek tartanak( én magamat annyira nem) és mégsem kellek senki normálisnak mert hiszek Istenben és gyakorlom a hitemet , emiatt pedig joparan lenéznek. Nincsenek is barátaim mert “szentnek” tartanak ( amitől még baromira messze vagyok) mert nem iszok nem cigizek , kiállok a nézeteim mellett ... :)

Hidd el , senkinek sem könnyű! :)

2019. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ide figyelj, nem vagyok helyes srác! nem vagyok macsó, nem vagyok önbizalommal teli. De nekem igy jó! Igaz nem lehet mellettem egy lány aki SZERET.. Úgy érzek ahogy TE... De ha valaki megszeret, ott nem a külső lesz a lényeg.. Nekem is irhatsz ha szeretnél :)

18F

2019. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt még nagyon sokat változol a kövi pár évben, adj magadnak időt. Másrészt pedig senkit sem érdekel a kinézeted annyira, mint saját magadat. Ha akár csak fele-annyit is törődnél a körülötted levő emberekkel, mint magaddal, már nem is lenne problémád. Figyelj rájuk, hallgasd meg őket, érdeklődj felőlük, próbáld minél részletesebben megismerni az osztálytársaidat. Egy kedves, barátságos lány sokkal vonzóbb, mint a flegma bombanők.
2019. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!