Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 (F) éves vagyok és utálom...

22 (F) éves vagyok és utálom magam az életem, hogy álljak fel?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy semmi nem jön össze évek óta utálom, hogy egy szerencsétlen vagyok, utálom ahogy kinézek, hogy nem tudom letakarítani a zsírt magamról hiába küszködök vele évek óta, utálom, hogy nem lehet rólam csinálni egy jó fényképet. Évek óta edzek és az a poén, hogy nem is vagyok rossz benne erős vagyok, meg kitartó is versenyeken is jó eredmények. De kinézetre egy szánalom. Megy a kajára odafigyelés is, nagy energiák edzésen de nulla. 2 éve nem volt nő a közelemben. Tovább szeretnék tanulni de fogalmam sincs mit, ja pénzem sincs, hogy fenn tartsam magam mellette, nincs annyi önbizalmam már, hogy egy fesztiválra elmenjek mert szégyellem magam, menjek el dolgozni suli előtt ? Dolgozom semmire nem elég utálom azt a helyet is, hogy oda be kell járnom. Szeretném anyukámnak meghálálni azt hogy felnevelt kicsit büszke lenne rám, de sajnos egy vesztes vagyok. Bocs az összevissza gondolatokért csak most ez jár a fejemben.
2018. jún. 30. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A személyiséged vagy. Figyelj arra. Foglalkozz annak ismeretével (önismerettel).

Célod az egészségesség legyen, ne a kinézet, az szubjektívebb mint hinnéd.

2018. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül.
2018. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!