Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne csak úgy bejelölni, ráírni egy vadidegenre Facebookon?

Figyelt kérdés
Véletlenül találtam rá még kb. egy hete és a profilja alapján szimpatikusnak, visszafogottabb fiúnak tűnik, bár a "Névjegynél" semmit nem tett közzé magáról, hogy milyen idős, hol lakik stb., bár ránézésre hasonló korúak lehetünk. Csak a nevét látom, illetve van róla 2 profilkép és ugyanennyi borítókép. Még sosem csináltam ilyet. Érdemes lenne megpróbálkoznom vele vagy ez inkább csak ijesztő lenne, hogy a semmiből ráír valaki, akivel se közös ismerős, semmi közös pont nincs? Ti csináltatok már ilyet? Ha igen, hogy reagált az illető?

2019. aug. 23. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Na siker?
2019. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Huh, még nem mertem bejelölni, gyűjtöm hozzá a bátorságot... Az a baj, hogy ha esetleg megkérdezné, hogy honnan ismerem, hirtelen nem tudnék mit válaszolni, a színtiszta igazság meg talán kicsit furán hangzana. :D
2019. aug. 24. 11:25
 13/18 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, de két hét elteltével visszajelölt. :D
2019. szept. 3. 20:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor mikor randiztok? :D
2019. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Még nem írtam neki, mert csak tegnap este igazolt vissza. Lehet várok egy kicsit, hátha felkeltettem az érdeklődését és magától jelentkezik (bár elég sokáig váratott :D), ha meg nem, akkor majd én ki találok valamit indításnak. :)
2019. szept. 4. 07:44
 16/18 anonim ***** válasza:
mekkora buli , komolyan ezen parázni ennyit? es még ki is emeled a kerdesed
2019. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jelolj be engem,abban a minutumban visszaigazollak.

Jeee egy muuufff!!!!ismerem!

2019. szept. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jeee egy muff :Dmintha csak én lennék
2019. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!