Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül tenyleg nincs esely...

Egyedül tenyleg nincs esely sajat lakást osszehozni?

Figyelt kérdés
A csaladom, illetve a kornyezetem, a munkatarsak is mind azt mondjak, hogy egyedül eselytelen saját lakást összehozni, csak párban van lehetőség, főleg egy lanynak. Valoban nem keresek valami sokat es a vegzettsegemmel nem is leszek soha milliomos, de nem tudom lenyelni, hogy soha nem lesz saját otthonon, csak úgy, hogy egy párral kell osztoznom rajta. Igazabol nagyon foglalkoztat a téma es bele akarok vagni, csak nagyon rossz, hogy senki sem biztat.
2019. aug. 24. 08:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy birnam-e ezt lelkileg. Vagyis tudom, hogy nem.

De köszönöm.

2019. aug. 24. 16:49
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk magányos idős nő kellene, akinek nincsenek gyerekei, nincs kire hagyja. Legalább nem lenne magányos, neki nem rossz ez, inkább hagynám egy korrekt idegenre, mit az államé legyen. De ez csak elvi síkon működik, én nem szeretnék gyereket, így nem lesz senkim, viszont én ha öreg lennék nem biznam magam vad idegenre, valamelyik rokona csak. Az sem kene hogy itt lakjon, de mégis rokon. Na kicsit eltértem a tárgytól. Lényeg a lényeg, egymagad ez nem fog menni, sajnos. A helyzetedben talán az egyetlen járható út külföld. Akkor mondjuk 5 év nagyon kemény spórolással összejöhet egy olyan összeg, hogy csak egy-két millió hitelt kell felvenni, a lakáshoz, de én ilyen háttérrel nem is jönnék haza akkor, itt semmire nem számíthatsz. Nekem is szülő vett egy apró garzont, örülök mint majom a farkának hogy ennyim van és el járok dolgozni abból megélek. De ha ez nem lenne..
2019. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

28F vagyok nemrég jutottam egy felújítási önkormányzati bérlakáshoz.



Fel kell újjítanom 2 millió forintért



( ami épp folyamatban van).



Ha felújítottam utána 5 évig lényegében ingyen lakhatok benne(havi 10.000) forintért bérlem az önkormányzattól.



5 év után pedig meghosszabbítják velem a szerződést,ha nem éltem le a lakást és rendesen fizetem a számlákat.20 év után pedig meg is vehetem kedvezményes áron majd.



Nem örököltem nem vagyok gazdag,se fideszes,de még különlegesen tanult vagy intelligens srác se vagyok.



Én csak elmondanám hogyan csináltam.



7 éve dolgozok,az elmúlt 6 évben mindig megpályáztam ilyen felújításos bérlakásokat és most idén megkaptam egyet.



Én otthon laktam nincs feleségem nincs gyerekem,nincs eltartottam, nem mentem el albérletbe egyszer sem, nem vettem fel csokot se.



Nem akartam magam hitelcsapdába se kergetni ezért választottam ezt az alternatív módot.

2019. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!