Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresztényként elítélendő ha...

Keresztényként elítélendő ha néha füvezek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy fásult hívő, ezt szerintem ennyiből is ki lehetett hámozni, fiatal vagyok és nyitott az új fele. Nem érzem azt, hogy ettől távolabb kerülnék Istentől, sőt ami azt illeti ilyenkor úgy érzem jobban be tudom fogani őt, figyelni tudok rá. Persze kellenek a határok és nem esek túlzásba, nem vagyok függő, mindössze 2-3 havonta szoktam. Ez elítélendő?

2019. aug. 25. 18:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
16%
Mivel a fű gyógynövény,nem pszichoaktív szer ezért nyugodtan szívhatod. A vicces amikor primitív emberek mondják hogy a fű drog. Akkor azon nevetek. Gyógyító hatása van.
2019. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
11%
Dehogy is. Szívd nyugodtan :)
2019. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Ez tetszett, azok a primitív emberek akik nem drogoznak...
2019. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
19%
Ő nem is drogozik. Látod. Az agyi felfogásod az nulla. Utána nézni a dolgoknak luxus. Ne keverd össze a marihuánát egy mesterségesen előállított pszichoaktív anyaggal, mert az drog. A marihuána meg a földben nő ki. Nem mesterségesen előállított mint az amfetamin meg az LSD. Okoska.
2019. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Pszichoaktív szerek (a köznyelvben: drogok[1] vagy kábítószerek) azok a természetes vagy mesterséges anyagok, amelyek az élő szervezetbe kerülve a központi idegrendszerre hatva megváltoztatják annak működését, funkcióját, illetve hiányuk elvonási tünetekkel jár.


A köznyelv gyakran a kábítószerek megnevezésére használja ezt a kifejezést tévesen, mivel a kábítószer maga egy jogi fogalom, míg a drog pedig a tudat-cselekvés-hangulat módosulás befolyásolásának megnevezése inkább.


Forrás: [link]


Szóval de, a fű is pont olyan drog, mint akár az alkohol is.

Ettől függetlenül szerintem se kellene félni tőle, én is szívtam egy időben és nem kaptam rá, meg nem csináltam őrültségeket a hatása alatt. Ültem, és örültem. Nagyjából ennyire veszélyes. Az alkohol rosszabb.

A mesterséges szarok meg még rosszabbak.

2019. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
16%

#3, szövegértésből hányszor buktál?

amúgy nem elítélendő

2019. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
20%
Egy csomó jó hatása van. A fű nem drog. Nem kábítószer hanem gyógynövény. Javítja a depressziót és egyéb más mentális betegséget. Nem okoz hallucinációkat. Nem okoz rosszullétet. Boldogságot és elégedettséget vált ki. Aki ezt képtelen felfogni az tényleg beszűkült tudatállapotban van. Bár a kormánynak sokkal jobb ha minél több depressziós kezeletlen marad minthogy kezelve legyen. Mert ezzel lehetne kezelni. A drog szer,ez pedig növény. Miért ne kellene bevezetni, legálissá tenni,ha gyógyítóhatása van? Ja. Persze. Az alkohol meg tönkreteszi a májat, a vesét. Családokat tesz tönkre. A fű pedig ártalmatlan az egészségre.
2019. aug. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Támogassátok csak a baromságban, remélem a gyerekeitek szájába is nyomni fogjátok.... Ti sem láttatok még embert tönkre menni drogok miatt....

Az okoskodó 55%osnak meg üzenem, hogy olvasni kellene, mert ez nem gyógyít...nyílván ti jobban tudjátok milyen következményei lehetnek a rendszeres használatnak, mint az orvosok és kutatók...Lehet jönni a az orvosi marihuánával, meg a kannabisz olajjal, csak azt mindenki elfelejti, hogy abból ez-az ki van vonva..

2019. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem kereszténykent is elfogadhatatlan.
2019. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem keresztényként is elítélendő.
2019. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!