Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs motivációm, kedvem...

Nincs motivációm, kedvem semmihez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok hobbim van, szeretek rajzolni, írni, varrni, barkácsolni, olvasni stb. De az utóbbi pár hónapban alig bírom rávenni magam hogy bármit is csináljak. Akármit csinálok, az nem tölt el örömmel, pedig régen szívesen csináltam. Kipróbáltam új dolgokat, elkezdtem horgolni, kimentem túrázni, biciklizni de ugyan úgy unom és nincs kedvem csinálni azokat se. Minden olyan üresnek tűnik, nem látom az értelmét, hogy csináljam. Így sokszor belevágok sok mindenbe, és ugrálok közöttük. Húsz percet rajzolok, megunom, unatkozok, elkezdek varrni de két öltés után abbahagyom. Aztán elfog a bűntudat és erőszakkal ráveszem magam, hogy egy dologra koncentráljak. Ez általában ahhoz vezet, hogy szenvedve eljutok valameddig (nem sokáig) és ugyanúgy abbahagyom és valószínűleg akár hónapokig nem veszem elő. Most nyár van, de suliidőbe tanulni is képtelen voltam. Már félévkor feladtam, képtelen voltam koncentrálni az órára, gyakran a tollat is alig bírtam felemelni.

Már nagyon elegem van ebből a helyzetből, mit tegyek?



2019. aug. 26. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ismerős a helyzet.. Nekem is jó lenne egy lány aki szeret, elfogad, és elrángat valahova, persze nem bulizásra gondolok, csak valamit végre nem egyedül csinálni, ezt a sok monoton dolgot... Nincs olyan amit élveznél? Barát/barátnő?

18f

2019. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hobbijaimat élveztem. Legalábbis a múltban. Vannak barátaim, járunk moziba/vásárolni/hülyülni de nem mondanám, hogy élvezem. Nagyon ideges leszek társaságban, úgy meg nehéz őszintén nevetni, ha minden másodpercben sírhatnékom támad mert túl sok az ember, vagy mert úgy gondolom valami rosszat mondtam öt perccel ezelőtt.
2019. aug. 26. 00:40
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Egyem a szived, ez aranyos.. Nem tudom igazából én is igy vagyok ezzel csak nekem annyira sincs boldogságom hogy kimozduljak itthonról, nincs hova/kivel menni... Meg tudlak érteni, ha valaki akkor én tudom milyen ha egész nap sirhatnékod van, én magányos vagyok és még ismeretlenül is csak a bántást kapom... De ki kell tartanod, majd jobb lesz, jön valami vagy valaki az életedbe aki miatt jó kedved lesz. Ha nekem lenne egy lány akkor máris lenne értelme felkelni ha tudom hogy szeret valaki :) és biztos neked is lesz valami ami kihoz a rossz kedvből!
2019. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább nem várnék a szőke hercegre, hogy kihozzon :/
2019. aug. 26. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is szőke herceg hanem normális szerető srác, csak tippeltem segiteni akartam mert engem mondjuk biztos hogy egy lány kihozna ebből ha tudom hogy van aki szeret akire sámíthatok.. Talán lehet jót tenne neked egy kis pihenés, ne erőltesd ami nem megy meg amihez nincs kedved, és akkor majd elkezd hiányozni, és ha kedved van folytatod :)
2019. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
leülni és kicsit magadba mélyedni? hátha, hogy ha időt fordítasz magadra, akkor rájössz, hogy mi az oka mindennek, hol "romlottak el" a dolgok, mire mennyi időt lenne kellemes fordítani, miért is csinálod azt, amit stb
2019. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!