Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt tényleg ekkor keletje van...

Itt tényleg ekkor keletje van a társalgásnak, gyakorin?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elképzelni, hogy emberek itt hosszasan beszélgessenek, valaki avasson be.

2019. aug. 28. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, én találkoztam is innen valakivel.
2019. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez hogy működik? Hogy kezdtek neki?
2019. aug. 28. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem is beszélgetnek hosszasan. Nagyon ritkán lehet normális levelezőpartnert találni, aki nem nyomul, nem perverz, nem akar egy pillanat alatt mindent megtudni rólam és ráadásul még az összhang is megvan. Immár 5 éve használom ezt az oldalt, de még csak egyszer sikerült valakivel tartósan, több, mint 2 évig fenntartani a kapcsolatot.
2019. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is sikerült már hosszasan elbeszélgetni másokkal. Nem egy emberrel találkoztam innen.
2019. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok: Nagyon egyszerű. Ráírsz valakire privátban aki szimpatikus egy kérdése vagy válasza alapján, illetve ugyanez történhet fordítva is. Ha meg arra gondolsz, hogy konkrétan magát a beszélgetést hogyan kezdd, akkor mindenképpen hétköznapi dolgokról. Kérdezd az illetőt a hobbijáról, céljairól, családjáról, szociális életéről stb. Személyes adatokra lehetőleg ne az első pár napban kérdezz rá, ha eljuttok addig, pl. név, lakhely stb., mert azzal el is ijesztheted.
2019. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A kozos poroblemak ossze tudnak hozni embereket, ha minket fel egy huron pendul!
2019. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nekem ez mèg nem sikerült, mert egy kis idő után vège lett mindennek, oka nincs, talán mert unalmas vagyok. Pedig jó lenne beszèlgetni nèha egy ellentètes nemű, közèpidős nővel bármiről is.
2019. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az oldal nyitása óta itt vagyok, és elmondhatom hogy egy kezemen megtudom számolni hány normális egészséges gondolkodású ember írt rám, mert kíváncsi volt mondjuk a tapasztalatomra, növények, állatok, autó kategóriában.

Viszont annál több volt a problémás felhasználó, itt jócskán vannak biszex, homokos egyének, szélsőségesek a politika rovatban, anno egy fideszessel kaptunk össze, és válogatás nélkül írtuk egymásnak a jókívánságokat.


Most legutóbb pl egy idióta valaki írt nekem úgy hogy csajnak adta ki magát, de mivel marhaságokat kérdezett hamar rájöttem, és elküldtem az anyjába.

2019. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fel kéne végre fogni, hogy ez az oldal nem chat-elésre lett kitalálva.
2019. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es,igen ezért volt számomra is érthetetlen, hogy alapjáraton nem kéne, hogy köze legyen a chatelésnek, vagyis inkább ismerkedésnek az oldalhoz.
2019. aug. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!