Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki a mai világban 17 évesen...

Ciki a mai világban 17 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó hogy csúnya lennék van eléggé sok jelentkező aki szívesen elvenné de egyszerűen sose érzem senkinél hogy ő vele szeretném elveszíteni.

2019. aug. 29. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem az. Én is az vagyok.

Ez egy olyan dolog, ami abszolút rád tartozik és várni vele inkább dicséretes, mintsem ciki.

Inkább várj tovább, és olyannal éld meg, akivel őszintén szeretitek egymást.

Másrészt, ránézésre senki nem tudja megmondani, hogy szűz vagy-e vagy sem.


18/L

2019. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már várom mikor jönnek a "12 vagyok és szűz, ciki?" kérdések.


Annak add oda a szüzességed, akinek úgy érzed megérdemli!

Én 18 évesen jöttem össze a jelenlegi párommal, de csak 20 e évesen szexeltünk először. Ő is, én is.


Húúú, de ciki, mi??

2019. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, pont az a jó, ha továbbra is az maradsz.
2019. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem!

8 ével idősebb vagyok mint te és szűz.

2019. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok igy van utolsó, legyél büszke magadra :) Szerintem pont az a ciki amit a korombeliek művelnek, istenem, ilyen miatt rinyálnak hogy még 17 évesen nem rakatta meg magát, SZÉGYEN! Igaz én lassan 19 leszek és én is elcsesztem azzal hogy megbíztam valakibe akibe nem kellette volna, de részemre legyen az hogy minket fiúkat szidnak, erre én oda adtam a bizalmam és szeretetem 3 lánynak, és mind a 3 Engem használt ki, én sose bántottam egy lányt se.

18F

2019. nov. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!