Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérnétek ebben az esetben...

Kérnétek ebben az esetben segítséget tőle?

Figyelt kérdés

A kislányom 15 hónapos volt, amikor az apja elhagyott minket. Akkor a tesóm azt mondta, szívesen segítenek, ha kell, de ne várjam el, hogy ők nevelik fel helyettem. Ez nekem annyira rosszul esett, hogy nem is nagyon kértem tőlük soha segítséget. Azóta eltelt majdnem 4 év. Nagyon nagyon ritkán előfordult, hogy halaszthatatlan munka miatt vigyázott rá nehány órát.

Nemrég azonban tartós betegséget diagnosztizáltak a kislánynál. És bizony ez most az a helyzet, amit nem nagyon tudok megoldani segítség nélkül.


2016. febr. 14. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mit nem tudsz megoldani egyedül? Amúgy a tesód semminolyat nem mondott, amin be kellett volna sértődj
2016. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kislány érdekében tedd félre a büszkeséged!!!! Erre jobb szó vagy mondtat nincsen! Haggy fel a régi sérelmekkel és kérj segítséget!
2016. febr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Milyen jellegű segítségre van szükséged?


Egyébként felesleges önérzeteskedni, a tesód semmi sértőt nem mondott..

2016. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Segíteni abban kell, hogy kell járni hetente 2x fejlesztő tornára. Az addig oké, hogy én elviszem reggel 8-ra, de utána nekem mennem kell dolgozni, nem tudom elhozni. Tesóm meg vállalkozó, jóformán nem is dolgozik. Ha meg mégis, akkor is maga igazítja a dolgokat. Így meg tudnám kérni, hogy akkor hozza el ő a tornáról, vigye el oviba.

Lehet, hogy én reagáltam túl, de nekem nagyon rosszul esett, amit akkor mondott. Eszembe sem jutott, hogy esetleg ők nevelnék fel helyettem, soha nem gondoltam arra, hogy én minden nap bulizni vagy randizni megyek, a gyereket meg lepasszolom nekik állandó jelleggel. Na mindegy. Túl kell magam tenni ezen.

2016. febr. 14. 12:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindenképp kérj tőle segítséget!
2016. febr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Tehát fixen heti kétszer hozni-vinni kellene neki a gyerekedet. Én ezt nem vállalnám, az biztos. Max havonta egyszer, de rendszeresen semmiképp. Pláne, ha így állsz hozzá, hogy ő tulajdonkeppen nem dolgozik, vállalkozó.
2016. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hogy máshogy állnék hozzá, ha egyszer ez az igazság? Minimális munkája van, mert mindent kiad az alkalmazottainak. Amit meg fixen csinál az kb. heti 2x2 óra.

És nem mondom, hogy fixen minden héten kellene segíteni, mert azért szerencsére vannak nálam is könnyebb időszakok a munkában.

De közben egyébként megoldódott, mert nincs is az a torna délelőtt, csak maszekban délután 5-től. Azt meg simán meg tudom oldani szerencsére.

2016. febr. 14. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, előtted is ott volt, van a lehetőség, hogy vallakozo legyél és ne csinálj semmit. Rettentően irigy és féltékeny vagy a testveredre...
2016. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Nem is értem ezt miből szűrted le. Mert leírtam, hogy minimális munkája van? És? Akkor rögtön irigylem? Legkevésbé sem.
2016. febr. 14. 20:43
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Igaza van, magatoknak szültél gyereket, nem nekik! Elhagyott az apja, hát, pech, sokan vagytok így, de nem a másik dolga vigyázni rá.


Én is agybajt kapok, hogy - mondván, itthonról melózok, van időm - állandóan rám sózzák (heti 1-2x) az unokatesómat. NEM én vállaltam, NE én pesztráljam már őt, OLDJÁK MEG.

2016. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!