Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, mi érdekel titeket,...

Lányok, mi érdekel titeket, mi az érdeklődési körötök?

Figyelt kérdés
Azt mondják, a közös hobbi által lehet az egyik legkönnyebb módon ismerkedni. Simán létezhet olyan dolog, amiről én még nem hallottam, de ettől függetlenül érdekelne engem is.

2019. szept. 1. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
10: A világbékét ne felejtsd
2019. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Történelem, régészet, történelmi témájú filmek, sminkelés, műköröm, shoppingolás, bölcsészet, könyvelés, szépirodalom, pisi szex, utazás, búvárkodás, sport, azon belül is atlétika, tollaslabda, pszichológia, testbeszéd, metakommunikáció, Berzsenyi élete és munkássága, judaizmus, rokokó építészeti stílus, házasságtörés ésss persze, orvos, jogász, régész/történész férfiak. (:
2019. szept. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Olvasás, lovaglás (mármint lovon), sminkelés, gyakorikérdések, Instagram, YouTube videók, pár sorozat és film, fotózás, kreatívkodás, kutyák, macskák, telefonok, főzés, körömlakkozás, zene, Eurovízió
2019. szept. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! Sikerült néhány közös érdeklődést találnom, szóval:

Szeretnék egy lánnyal a természet lágy ölén filmnézéssel egybekötött zenehallgatás mellett sportolva enni és közben elmélkedni a világ dolgairól. Vagy egymás után, ha az úgy könnyebb. :D

2019. szept. 4. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!