Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány aki inkább...

Létezik olyan lány aki inkább fiúnak született volna?

Figyelt kérdés
És indoklást kérek hogy miért.
2019. szept. 2. 18:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ma 21:18


"csak azért mert nő, máris ájuldoznak tőle. Miért is?"


Te nem vagy férfi börében és nem fogod megérteni.

Fentebb irtam már hogy 1 csajra 10 pasi jut.

Tehát nyugi ha valakinek a b nője lennél rengeteg pasi elakarnak venni a szerelmedtől..Amig nem tudsz férfi agyal gondolkozni addig semmit nem értesz..És igen én is piedesztára emelem a nőket..

2019. szept. 2. 21:23
 12/17 A kérdező kommentje:
De forditva biztos hogy nincs ilyen nő a világon aki piedesztára emelné a férfiakat,tehát gondolkozz kicsit..
2019. szept. 2. 21:24
 13/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tedd meg. Te nem tudsz szöveget értelmezni: nem minden nőről beszéltem, hanem csak magamról.

Részemről befejeztem. Privátban is.

2019. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért rohadt vicces hogy kérdező így kielezi a férfi és női lét problémáját a tarskeresesre, mert itt kb mindenki a puszta letezeset és társadalmi megítélését érzi kenyelmetlennek.

Személy szerint szarok a parkapcsolatokra; majdnem két éve szakítottam, és nem is keresgélek.

Nem érdekel. Az érdekel, hogy az életem rendben legyen, elégedett legyek magammal, és ne hagyjam hogy a nemem meggatoljon bármiben is. Ha el akarok menni valahova akkor elmegyek, ha csinálni akarok valamit akkor csinálok. Barátaim is vannak (rip #7, hogy nem tudsz tartalmas kapcsolatokat kialakítani másokkal, de ha tippelnem kéne, azt mondanám hogy ez nem azért van mert nő vagy) és szabad vagyok.

Ramentek egy az egyben a tini éveim, és a húszas éveim eleje is, hogy eljussak idáig, de sikerült.


Mi a fenéért nem tud az itteni férfiak 90%a örülni annak amije van? Miért hiszik hogy az egész életük egy rakás szar csak azért mert nem szegődik melléjük alapjaraton egy nő? Gyűlölöm ezt az áldozat mentalitást.


(és kérdező, ha privátot akarsz küldeni akkor legközelebb egybe küldd az egészet, és ne tagold szét vagy 5 külön levélre)

2019. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Játszottam már ezzel a gondolattal, pedig hetero vagyok. Jobb lenne talán, mert elfogadotabb lenne, hogy milyen szakmát is tanulok, de kb ennyivel lenne könnyebb az életem.

Mondjuk elvileg elég "fiús" vagyok, nem arra értem, hogy úgy öltözködöm, vagy hasonlók, csak például engem nem a műkörmök érdekelnek, hanem az építőipar. Gyerekként pedig nem babáztam, hanem autóztam.

2019. szept. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

14-es kommentelő


Már nem azért de pl mindig is a férfiak fizettek a szexért és nem a nők.A nők ingyen szexelnek bármikor.Ja nem mert ők csak szerelemből szexelnek.?

2019. szept. 6. 09:38
 17/17 anonim ***** válasza:

Most őszintén? Melyik nem van átlagosan jobban rágörcsölve a szexre? A férfiak egy jelentős hányada bármit megadna a dugásért. A nőknek csak bele kell egyezni, de nekik azért nem annyira kardinális dolog. Kereslet és kínálat. A férfiak hozzáállása szülte ezt a helyzetet.

Nem kérek elnézést.


Azok a férfiak, akik nincsenek ennyire ráállva a szexre, sokkal kiegyensúlyozottabbak. Másban is ki tudnak teljesedni, mélyebben meg tudják tapasztalni az életet és annak ezer arcát, ami nem kizárólag a közösülésről szól. Nyilván jó dolog, nyilván érdemes élni az adódó lehetőségekkel, de ha valakinek csak ez jelenti az élet értelmét, hát azt nagyon tudom sajnálni.

Szerencsére itt is láttam már olyan férfiakat, akik nem halnak bele az egyedüllétbe és fel tudják találni magukat. Akkor is, ha nincs a láthatáron lyuk. Ők nem is ócsárolják a nőket mindenféle indokkal.

Élőben még több ilyen férfit ismerek és ez megnyugtató.

2019. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!