Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony növésűek, titeket...

Alacsony növésűek, titeket mennyire zavar az hogy sokkal magasabb emberekkel vagytok körülvéve?

Figyelt kérdés
Esetleg mennyire lennétek vevők rá hogy messze elköltözzetek egy olyan településre, ahol hasonló magasságú emberek élnek?
2015. jún. 20. 12:23
 1/9 anonim válasza:
Én viszonylag alacsony vagyok és nem zavar...
2015. jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
régebben zavart, most már nem
2015. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktam, így érzem jól magam. Nem költöznék, minek? Teljes életem van, attól hogy valaki alacsony még nem lesz fogyatékos. 18/f
2015. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, én is megszoktam már na de mi lesz a gyerekeimmel? Nem szeretném ha ők is megvetett, semmibe vett személyek lennének. Milyen gyerekkoruk lenne így?
2015. jún. 20. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Törpékre gondolsz? Mert nőknél 150 felett, férfiaknál 165 felett nem gond szerintem. Nem kevés kisnövésű főnököt vállalkozót stb ismerek. Mellesleg pl. Putyin aki egy kis jelentéktelen ország vezetője, se túl magas 170 centivel :) Szóval nem kell ezen agonizálni meg aprajafalvára költözésről álmodozni.


Gyerekeket meg irasd be szabadfogású birkózásra, ott a kisebb magasság még előny is, és ha beszól nekik valami mamlasz a suliban könnyen földhöznyekkentik majd és meglesz a respekt :)

2015. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem törpékre gondolok, de nem is 150 - 165 felett.
2015. jún. 20. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismertem ekkora embert és tudott érvényesülni. Menő gyerekek közé tartozott, volt barátnője.

Én olyan településre költöznék ahol minden férfi lúzer és szépek a nők.

2015. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
150 cm vagyok. Az nem zavar, ha magasakkal vagyok körülvéve, de az igen, ha poénkodnak a magasságomon. Azt pedig kifelyezetten kedvelem, ha az alacsonyságomat célzó becenevekkel illetnek pl. Törpilla, Kiscsillag, Kicsi(m), Pöttöm... Dehogy költöznék el... Ki segítene Tescoban a legfelső polcról levenni a dolgokat, ha velem mindenki egymagas lenne?! :)
2015. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar, hogy mindenki magasabb nálam, de emiatt azért még nem költöznék el.

Különben is, rengeteg alacsony ember van, aki sokra vitte az életben, ne keseregjünk! :D

2020. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!