Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki körül van...

Alpar2000 kérdése:

Van itt olyan aki körül van metélve? Fájdalmas az eljárás? Utánna milyen érzés? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Erre hamarabb kapnál választ az Egészség => Férfiak egészsége kategóriában.

2019. szept. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Engem alig egy hónapja metéltek körül saját elhatározásból, de egészségügyi okai is voltak.

Azóta a seb 80%-ban rendbe jött, de a teljes gyógyulásig még kell idő, ez nagyjából 2 hónap, mire lemegy az ödéma pl.

Nekem sajnos fájt a műtét, mert a lidokain nem úhy hatott, ahogy kellett volna, ezért nekem a műtét egy kín volt, de a rettentő szép végeredmény kárpótólt mindenért.

Nem ijesztgetni akarlak, neked biztosan fog hatni az érzéstelenítő, az én szervezetem sajnos nem úgy reagál erre a szerre, mint az emberek 99 %-a.

Milyen érzés? Az első hét a kötések cseréje miatt elég rossz, mert a sebhez ragad a mull lap, de a betadin csodákra képes, azzal lehet leáztatni a kötszert.

Én a 7. napon elhagytam a kötést, első nap még úgy mentem, mint aki betojt, hiszen hozzáért a makk a nadrághoz. Két nap alatt gyakorlatilag teljesen elmúlt az érzékenység.

A varrtok a 21. napon estek ki, vagyis szedtem ki, és ez cseppet sem fájt.

Mint mondtam, nekem nagyon szép. A vágás még látszik, ez fog is még jódarabig, vagy fél évig, de ez nem akadályoz semmiben. Optikailag a pénisz jóval nagyobbnak tűnik, mondjuk nekem sosem volt baj a méretével. Nagyon szép, amikor kétszeresére nő maga a makk is, mint egy szép fényes gesztenye. Arra hasonlít.


Javaslom e műtétet?! Nagybetűvel Igen! Nekem fitymaszűkületem volt, az is az okok közt szerepelt.

Viszont a te életed is meg fog változni és bárki garantálhatja a körülmetéltek közül, hogy csak pozitív csalódás fog érni.

Ha szeretnél egy tiszta, egészséges és tetszetős szerszámot, akkor vágj bele nyugodtan, nem fogod megbánni.

Kérdés esetén írj rám nyugodtan.


20/F

2019. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon érdekes, 3 évvel ezelőtt szintén nekem sem akart hatni az érzéstelenítés. 3-szoros adagnál többet nem adhattak és engem egyéb okok miatt nem is altathattak el, úgyhogy nagyon át kellett vészelni. De szintén ne legyen ebből ijedtség, biztosan kevesen vagyunk ezzel így. Az én orvosaim is meglepődtek rajtam. Az eredmény pedig az én esetemben is nagyon pozitív lett, úgyhogy megérte. ^_^
2019. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!