Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok hogy vége...

Ti nem sajnáljátok hogy vége a nyárnak?

Figyelt kérdés
Ki hogy van vele?
2019. szept. 4. 08:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Is-is. Az időjárás egy dolog, fázós vagyok alapvetően, úgyhogy nyaranta sem pusztulok meg a melegtől, főleg, hogy nem töltök rengeteg időt házon kívül. Inkább az a baj, hogy előre látom, mennyire fog hiányozni ez a semmittevés vizsgaidőszakban. Perpillanat viszont örülök, hogy végre lesz ami produktivitásra késztessen nap mint nap.
2019. szept. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom. Kinyaraltam magam. Élvezem, hogy végre anélkül mehetek ki az utcára, hogy fojtogatna a párás levegő a 45 fokban. Nem izzadok amikor kimegyek a kertbe, tudok este aludni.
2019. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De, szép emlékeim vannak a nyárról, amik minden évben előjönnek. Amikor még gyerek voltam és annyira élveztem, itthon voltam és minden olyan szép volt, gondtalan, játék, sütés, főzés, családdal voltam, néha belefért egy kirándulás is, aztán felkerültem gimibe rosszabb lett, most meg ez az utóbbi katasztrófa volt. Nem csináltam semmit, csak dolgoztam, mint az ökör, a keresett pénzemet pedig elvette az anyósom, szóval rabszolga életet éltem egész nyáron.

Most költözöm el, de szerintem jövő nyáron hazajövök gyakorlat után és az egész nyarat a családommal töltöm, mint gyerekként.

2019. szept. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!