Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is örültök, hogy végre...

Ti is örültök, hogy végre vége hamarosan a nyárnak, mind a naptári, mind az időjárási nyárnak?

Figyelt kérdés

1 évszak van, amit kifejezetten utálok, az pedig a nyár.


Ha hideg van, felöltözik az ember, és máris megvan a komfortérzete, ha meleg van, semmit nem tud odakint csinálni, csak fuldoklik, pláne Pesten, a szmogban, bűzben. A sok kis nyomorék is állandóan éjjel-nappal kint van, a belváros undorító tőlük, itt az ideje, hogy végre csak hétvégente legyenek kint.

A természet is sokkal szebb lesz ilyenkor, amikor hullanak a falevelek, az égett, száraz rész helyett végre zöld fű legyen.

Minden pozitív, ami a nyár végével kapcsolatos.


2019. aug. 31. 20:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Miért kell minden nap kiírni egy ilyen kérdést?

Én se szeretem a hőséget, a melegfanatikusokat kattantnak tartom, de ettől még nem teszek fel ilyen kérdéseket, amik már önmagukban a két tábor (hideg és melegpárti) összeuszítására alkalmasak.

Tényleg minek? Hót fölösleges. Tegnap már megvitatta az oldal. Meg előtte is.

2019. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Milyen minden nap? Havonta talán ha születik ilyen kérdés.
2019. aug. 31. 20:13
 3/20 anonim ***** válasza:
2019. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Gyulolom a nyarat. Szamomra nagyon unalmas
2019. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Én nem örülök. Én sokkal jobban szeretem a meleget, mint a hideget.
2019. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Winter sucks, summer forever💪💪
2019. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Én nem.Nemszeretem a hideget.
2019. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Én örülök.

Kezd már nagy hasam lenni és már nehezen bírtam a melegben a terhességet.

És persze végre megcsappan a gyakorin az idióta kamaszgyerekek értelmetlen kérdéseinek száma, ami javarészt a hisztiről szól.

2019. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Annyiban nem örülök, hogy eltűnik a mezítlábazás a nők részéről;(.
2019. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, örülök, augusztus elején volt autóbalesetem, azóta klíma nélküli kocsit vagyok kénytelen használni, ráadásul szó szerint a teljesítménye 50%-a az enyémnek.

Egyébként sok bajom nincs a nyárral, klímás autó, klímás lakás. A többit átvészelem. Azt viszont szeretem, hogy hétköznap egy leheletnyit gyérebb a forgalom, mert a sok kis pondrót nem kell iskolába hurcolni. Cserébe az M1/M7 elég zsúfolt pénteken.

2019. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!