Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te szoktad a közösségi oldalak...

Te szoktad a közösségi oldalakon nézegetni, ki hány lájkot kap?

Figyelt kérdés
Esetleg megítéled a történéseket aszerint, ki hány lájkot vagy hozzászólást kap? Ha pl egyik ismerősöd házassági képeire 100 lájk érkezik, a másikéra meg 400, gondolsz magadban valamit? Vagy ha az egyik egy különlegesebb utazásra kap 50-et, más meg beül egy gyorsétterembe és kap 200-at, mit gondolsz?
2019. szept. 7. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem..nekem amúgy is van kb 200 ismerősöm, akkor se lenne több ha szebb lennék mert az ismeretleneket és távoli ismerősöket visszautasítom. 200 ember nem fog 400 lájkot csinálni, de akinek 2000 ismerőse van az könnyen megkapja. De akit ez érdekel annak elég boldogtalan élete lehet
2019. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem van 45 like a profilképemen, de azok az emberek mind ismernek és szeretnek engem!

Akinek 400 van, annak egészségére.

20/F

2019. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 6 éve facebookoztam. Utálom. Az egész egy kalap szar. Aki ilyenekkel foglalkozik, azt is utálom! Olvastam, hogy csak depressziót okoz az ilyen szar lájkok nézegetése, ne nézegesd, szard le, töröld le magad, és éld az életed.
2019. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nem szoktam nézni, nem izgat.
2019. szept. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek?
2019. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézem, de nem követek ismerősöket instán, azon érdekes embereket követek, külföldi színészeket, akiket szeretek. Facebook meg nem fontos, az már az öregebbeké. (50+)
2019. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!