Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ketten akarnak megverni. Mit...

Ketten akarnak megverni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a "haverommal" összevesztünk és meg akar verni. Esélye sincs mert a vállamig is alig ér bennem meg több erő van. Meg azt mondta jön vele egy másik gyerek. Én vagyok 16 a "haverom" is és a haverja 17. Valszeg nyalizik neki. Én meg most meg akarom kérdezni a legjobb barátomat. (Alacsony de ő uralta annó az általános iskolát.) Van egy boxere szóval nekünk még így is sokkal több esélyünk van.. De hogyha nem is jönne el mit csináljak? Az a 17 éves gyerek valamilyen szinten erősebb. Még mindig bennem van rohadtul a harag. És nem akarom vele megbeszélni nem is akarom.. Olyan ideges vagyok hogy úgy szét szedném a p0fáját hogy át kéne műtetni. Ha nem is jön a legjobb haverom akkor el kérném tőle a boxer gyűrűt mert ez így nem fair hogy ketten jonnek. Valamilyen szinten alig várom hogy szét szedjem mind2t de kicsit félek is. Tudok verekedni egyszer állszögeleten vertem egy gyereket és feküdt 1 percig. Hova üssek? Én nem pofázok egyből ütök. Bocsi ha rossz lett a fogalmazás csak sietek.

2019. szept. 12. 17:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem a kutyára meg az alsóra gondolok hanem az önvédelmi eszközre
2019. szept. 12. 17:11
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Tyűhh.
2019. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mivn?
2019. szept. 12. 17:19
 4/21 anonim ***** válasza:
Ilyen kemények manapság a 12 évesek? Wow.
2019. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oda lett irva hany eves vagyok.. Mit nem lehet ezen erteni? Ne bassz mar fel te is. Max te lehetsz ennyi ha meg olvasni sem tudsz....
2019. szept. 12. 17:25
 6/21 anonim ***** válasza:
Még ennél is keményebbek úgy látszik.
2019. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én attól félek mi lesz, ha betöltik a 13-t.

Terror.

2019. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt hittem értelmes ez az oldal.
2019. szept. 12. 17:39
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

A kis bizsu boxer helyett inkább a tankönyveket kéne forgatni a kezetekben, és akkor talán nem lennétek selejt emberek a jövőben.

Az agressziót meg érdemes kezeltetni, szerintem közösen menjetek el az iskolapszichológushoz.

Egyébként nagyon büszke lehetsz magadra, igazán szép teljesítményeket értél el az életben. Kiütöttél valakit, egyből ütsz, tudsz verekedni, meg még magas is vagy... ezt értékelni fogják majd a főiskolán, meg a leendő munkahelyeden, vagy mondjuk a barátnőd, akit gondolom szintén egyből ütni fogsz, ha valami rosszat szól...

2019. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom cigányok vagytok, legalábbis azok ilyen elbaxott primitívek, ha nem is vagytok azok (amit kétlek) akkor is remekül beillenétek közéjük... Remélem úgy szétveritek egymást hogy mind hárman (vagy négyen) beledöglötök! A világ jobb hely lenne a hozzátok hasonlók nélkül!
2019. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!