Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg akarnak verni, mit tegyek?

Meg akarnak verni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feldühítettem egy igen veszélyes társaságot, tudni kell róluk, h viperaval járkálnak meg késsel, es multkor kattam az egyiket akkor is megfenyegetett hogy kapni fogok, de en is bemértem, bár aztem csak olaj volt a tűzre, hozzá fűzöm olyan ok miatt akarnak megverni ami nem is nagy dolog de ők annak veszik. Mennyi idő mire bedagadt semeg, meg orrtörés begyógyul? Mit lehet tenni?
2019. szept. 10. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd rájuk a rendőrséget.
2019. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudok jó verőlegényeket, adok telószámot.. csak pénz ugye
2019. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Eleve viperával vagy késsel kis csoportokban azok járkálnak akik félnének egymagukban egy 1v1-beni küzdelemben.

Az ilyen emberek szimplán hülyék, ha tudod kerüld el őket, vagy ha nem is vagy hibás kérj bocsánatot hogy betömjed a rést a nagy egójukban

2019. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Jézusom...hàny éves vagy????


+ Ha betört az orrod, akkor normál esetbe kórházba mész, ahol elmondod mi volt s megy a feljelentés az elkövető/k ellen.


Kamu vagy...

2019. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el őket, ha nem megy, és látod a veszélyt akkor fuss, közben hívd ki a rendőröket.
2019. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!