Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felkeresnétek valakit, ha...

Felkeresnétek valakit, ha érdekel mi van vele?

Figyelt kérdés
Felkeresnétek egy olyan személyt, akivel régen jóban voltál, de aztán vége lett a "baráti kapcsolatnak" de neked mégis hiányzik, érdekel hogy mi van vele stb
2019. szept. 12. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lett vége? Attol függ.
2019. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem. Több ilyen ember is van, hiányoznak. De ők ejtették velem a kapcsolatot, ők nem válaszoltak az utolsó üzenetre vagy úgy váltunk el, hogy nem látom értelmét a társaságom rájuk erőltetni. Fáj még olykor, de nem szeretek akaszkodni. Néha vissza szoktam olvasni a régi beszélgetéseket és nosztalgiázni, de ha ők nem keresnek én miért keressem őket? Hisz nem érdeklem őket, akkor miért zavarjam ezeket az embereket? Remélem jól megy a soruk.
2019. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem. Általában rövid beszélgetések voltak, aztán ugyan úgy elhalt. Nincs sok értelme.
2019. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanúgy elhal. Ami akkor volt, most már nem az van, valamiért vége lett. Nosztalgiának jó, de ugyanaz már nem jön vissza. Tapasztalat.
2019. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én igen, mindenféleképpen. Többször is volt már rá precedens a múltban.
2019. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki lelépett mert így döntött akkor azért döntött így mert nem voltam neki fontos. Ha valakinek fontos vagy akkor mindig melletted lesz,jóban rosszban. Még ha meg is bántod akkor is ott lesz melletted. Az hogy valaki visszajön az nem jelent semmit. Inkább nevetséges.
2019. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, felkeresném. Bár, attól is függ, hogy ért véget annó a barátság.
2019. szept. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem jo otlet. en felkerestem 1-2x, de hamar elhalt a beszelgetes es ha tobb ideig is folytattuk, mar nem volt a dolog ugyan olyan. foleg, ha evek teltek el. na meg van az a kategoria akivel ugy valtunk el, hogy tudom, h soha nem lenne ram kivancsi es en se ra. az ilyeneket nyilvan meg sem fordul a fejemben felkeresni.
2019. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, mint a #2-es válaszoló. Nekem is van több ember, aki hiányzik, de sajnos már nem lehetne feleleveníteni a régi barátságokat. Mindössze pár év telt el, de én azóta teljesen más ember lettem.
2019. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!