Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az átlagnál is átlagosabb...

Az átlagnál is átlagosabb vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindenem átlagos. Az arcom átlagos az alakom szintén, tudjátok se nem kövér se nem sovány olyan semmi. A hajam színe a lehető legátlagosabban barna és a formája is az. A ruháimon sincs tényleg semmi extra és a magasságom is nagyon átlagos (170cm). Szóval semmivel nem tudok kitűnni külsőleg, de az a baj, hogy belsőleg se nagyon, semmiből nem vagyok kiemelkedően jó. Annyira zavar, hogy mellettem mindenki csak elhalad, átnéznek rajtam, mert tényleg egy nulla vagyok. Változtatni nem merek (hajamom) vagy nincs elég kitartásom hozzá (alakomon). Mit kéne tennem, hogy felfigyeljenek rám az emberek vagy csak hogy ne nézzenek levegőnek?:(

Köszönöm a válaszokat. 19/L


2019. szept. 12. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
A megfelelő emberek társaságat keresd akik nem a külső alapján ítélnek meg.
2019. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. :)
2019. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A srácoknál ez kb. 25, a nőknél olyan 35 felett szünik meg, addig a legtöbben ezt érzik (csak senki sem mutatja).
2019. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó hülyeséget ír. Nem vagyok még 35, de már 15 évesen sem éreztem átlagosnak magam, most meg aztán főleg. Akkor még külsőségekben mértem, hogy nem átlagos, most meg gondolkodásban. De állítólag senki nem átlagos. Mindenkinek van valami tulajdonsága, ami eltér a normatol. Norma: átlagos, nem kirívó külső, visszafogott szexualitásu egyén, aki max 3 emberrel szexel egész életében, kb. most 250 ezret keres, van hitele és egytől háromig gyereke, inni ünnepeken szokott egy pohárral, házas.
2019. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned. AZ a baj, hogy elvitt téged a saját elméd, a gondolataid és most az egód szenved és az egóból fakadóan szenvedsz, meg a saját gondolataid hatalmas nagy azonolulásával és címkézésével. Befolyásolt téged a közösségi oldalak a face és kialakult egy véleményed hogy mások mennyire tökéletesek is lehetnek..stb és nem foglalkoztál eddig a saját életeddel a saját magad érzelmével gondolataival..stb kezdj el foglalkozni magaddal és rájössz, hogy semmit nem kell változtatnod, ha pedig fogsz azt meg már ténylegesen azért fogod tenni mert te akarod és nem "külső" nyomás alapján. Azért írtam így mert nincs külső nyomás, egyedül az elmében és az egón keresztül létezik a te szenvedésed a te problémád. :)
2019. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok, a magasságod nem átlagos. A 170 már magasnak számít nőknél.


Átlag női átlag magasság 165.

2019. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is átlagos vagyok és imádok az lenni :) páromnak tetszem, ő felfigyelt rám, nekem ez elég. minden más ember elől el akarok bújni!
2019. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4/7: nem feltétlenül az átlagosság érzésre gondoltam, hanem arra, hogy a külvilágtól várják a visszacsatolást, és ha az nem jön, akkor kétségbe esnek.
2019. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mersz változtatni a hajadon és nincs elég kitartásod a sportoláshoz, mégis milyen tanácsot vársz? Szórok hókuszport a varázsgömbömre, és mire holnap felébredsz, nagyon okos és szép leszel, k?
2019. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki,én átlag alatti vagyok.
2019. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!